Prosím poraďte Junama nebo Roan Bloom

Anonymní
20.5.21 20:38

Prosím poraďte Junama nebo Roan Bloom

Maminky který kočárek je podle vás top pro holčičku? Děkuji. :palec: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1216
20.5.21 20:45

Junama :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
20.5.21 21:06

Popravdě, ten šedý je smutný a tuctový a ten druhý je přeplácaný a vypadá lacině. Za mě ani jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
20.5.21 21:38

Mě se teda nelíbí ani jeden. Když už tak ten první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4300
20.5.21 22:31

Já mám šedou Junamu. Nejsem nijak cimprlich na to, aby nějak vypadal, ale aby byla funkční a splňovala mé požadavky včetně toho, aby se pak dobře bazarově prodala. Stejně korba když moc tak na půl roku, sporťák vyměníš hned jak už tě nebude bavit ten obrovskej kočár pořád někam tahat. Skládání do auta je total peklo, je to tak velký, že ani nákup do kufru nedáš. Teda za předpokladu, že nežiješv ve městě. To by mě šlehlo tahat se s tím do šaliny.
Jinak jo líbí se mi šedá. Květovaná je trošku moc barevná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12901
21.5.21 01:30

Nevybirej podle vzhledu, ale podle vahy, skladnosti, skladani, odpruzeni, brzd, typu rukojeti atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 10:51

Junama nebo Bloom

Děkuji maminky za rady :) Zkoušela jsem si v prodejně oba dva a spokojená jsem byla s obouma. Jde i o to že měřím 163 cm a bydlíme ve městě a občas se šalinou pojede takže i skrz váhu jsem se chtěla zeptat. Stále váhám zda li ten či ten :think: Ještě že jsem v 23 týdnu a mám ještě čas :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
12901
21.5.21 10:56
@Anonymní píše:
Děkuji maminky za rady :) Zkoušela jsem si v prodejně oba dva a spokojená jsem byla s obouma. Jde i o to že měřím 163 cm a bydlíme ve městě a občas se šalinou pojede takže i skrz váhu jsem se chtěla zeptat. Stále váhám zda li ten či ten :think: Ještě že jsem v 23 týdnu a mám ještě čas :lol:

Uz jsem ti psala vedle do tematu, ze ta Junama ma 15 kg, @Martha03 nahore to potvrzuje, proste tezka krava, ze ktere se zblaznis.
Hm a ten Roan je to same v bledemodrym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4300
21.5.21 21:59

@Lucie_Sx ano já to potvrzuji. Já bydlím na vesnici, takže můj požadavek byl bytelny kočár s dobrým odpružením, houpáním a gelovými koly, jelikož u nás se tu asfaltky na procházky nevedou, což mi splnil, ovládal se krásně jednou rukou (což bylo třeba, mám psa). Každé cestování s tím byl děs a raději jsem na rychlocesty volila jen podvozek a na to nasazenou autosedačku. Kdybych bydlela ve městě, tak si jej nikdy nekoupím, je obrovský a pro přesuny šalinou příliš těžký. Ale záleží jaký máš svaly zakladatelko :lol:
Edit: a dodám, že sporťák pro cesty autem jsem vyměnila hned po třech měsících a dnes bych si nekoupila dvojkombinaci ani kdyby byla zadarmo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat