Prosím poraďte- Klínový polštář

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 21:53

Prosím poraďte- Klínový polštář

Ahojky. Maminky máte některá klínový polštář pro své miminko? Chci ho malé koupit protože má rýmu a někdy si těžko odbrkne. Jen nevím jak to udělat když spinká v hnízdečku. Jak ho tam dát nebo se musí dát pryč? A spinkat jen na matraci? Děkuji mnohokrát :palec: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11425
20.10.21 22:03

Můžeš ho strčit pod matraci. Stejnou službu ti ale udělá podložená postýlka v části, kde má dítě hlavu. Třeba pár knížkami, provizorně. Já ten polštář měla, dostala jsem ho a využila snad 2×. Když se malá začala hýbat, tak kvůli němu sjížděla v postýlce dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 22:06

@Aduš8
Mockrát děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
300
20.10.21 22:15

Nám říkali, že klín způsobuje dětem skoliózu, že je lepší podložit postýlku pod nohama. My tam měli tři plaňky z plotu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
20.10.21 22:31

Nejlepší zvednout celou matraci, nemusíš kvůli tomu kupovat drahý klín postačí srolovaná osuška. Já to tak měla a byla jsem ráda, že jsem za ten klín nevyhodila prachy i když jsem jej také zvažovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 22:45

@Martha03 Dobře děkuji zkusím. Jste hodná.  :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
4748
20.10.21 22:52
@Anonymní píše:
@Martha03 Dobře děkuji zkusím. Jste hodná. :potlesk:

Za zkoušku nic nedáte. Maximálně zjistíte, že vám to nevyhovuje a koupíte klín. Zas lepší zkusit levnější varianty než se rovnou pouštět do nákupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.10.21 23:43

Souhlas, za klín jsem vyhodila zbytečně 1200.-, malé to nevyhovovalo. Klín totiž zvedne jen horní půlku těla a mimi je dost prohnuté v zádech, což mu není pohodlné ani příjemné. Klín je fajn do kočárku, když dítě trpí na blinkání, do postýlky to není dobré řešení.

Protože máme postýlku na kolečkách, nešlo nohy podkládat. Ale zvedli jsme v ní rošt na jedné (kratší) straně o 8cm a upevnili ho, aby měl ten správný sklon. Osvědčilo se. Díky nakloněné rovině měla pohodlné ležení, ideální řešení i pro páteř. Když povyrostla a začala se víc převalovat a kutálet, rošt jsme dali zpátky do roviny. Je to efektivní a levné☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat