Prosím, poraďte pračku - AEG nebo BOSH?

9868
9.1.10 23:19

Prosím, poraďte pračku - AEG nebo BOSH?

Ahoj :)
Včera nám i náhradní pračka odešla do věčných lovišť a tak musím fofrem objednat novou… Ale nemám v sobě rozhodnuto, poradíte mi, prosím?

AEG LAVAMAT 62840 - je to nejlevnější řešení…

AEG LAVAMAT 5.0 - o něco dražší, ale na 7 kg…

nebo jiná značka? Láká mě Bosh - ale u nic nevím, jak na tom jsou:

BOSCH WAE28462BY - odrazuje mě od ní vlastně jen to, že mám sušku AEG - ale doteď jsem prala ve Fagorce, takže je to vlastně nepodstatné… A také nemám povědomí o tom, jak jsou Boshky spolehlivé… Prostě fakt nevím :nevim: :nevim: :nevim:

Takže asi dám na vás :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
9.1.10 23:26

Také jsem před nedávnem řešila výběr pračky a rozhodovala se mezi AEG nebo Boschem. Na radu několik prodavačů, jsem nakonec koupila AEG(mám i sušku) a naprostá spokojenost.
Já teď pro změnu vybírám myčku a do finále se opět dostalo AEG a Bosch, ale co se týče myčky mi bylo spíše doporučena značka Bosch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
10.1.10 09:04

tak my máme asi 4 roky starou AEG LAVAMAT 1246EL a jsme s ní dost spokojeni - max 1200 otáček snad by to pro sušičku mohlo stačit… s pračkou BOSH nemám zkušenost…
jestli potřebuješ 7 kilovou náplň :nevim: nemám s tak velkou náplní zkušenost

no a myčku máme BOSHku a taky spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
10.1.10 09:35

Ahoj Lesino,

tak mi máme do Electrolux, jak susičku tak i pračku na 7 kg, což je dneska v podstatě stejné jako AEG a můžu jen doporučit, ale také bych se spíš přikláněla k AEG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
10.1.10 10:12

ja mam take AEG,na 7kg a je to 74850A.
Radeji bych asi sla do AEG nez BOSCH.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
10.1.10 10:17

Lesino

My mame Bosh na 7 kg.
Chteli jsme AEG ale bohuzel se neda podstavit- je vyssi.

Pracku mam uz rok a pul a spokojenost nejvetsi.

Ono to bude +-stejne s temahle znackama, my hlavne koukali na aquastop-nema kazda pracka- jelikoz bydlime v panelaku, neradi bychom resili vytopeni.

Ja si akorat jen rikam, zda ta na 7 kg nam staci- protoze toho pradla- to je des :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
10.1.10 10:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
10.1.10 10:29

doteď jsem prala 5 kg, takže počítám, že 7 kg bude příjemná změna. Co Eluška trochu odrostla je to opravdu s prádlem jednodušší, je ho míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
10.1.10 10:31
veveruskaa píše:
tak my máme asi 4 roky starou AEG LAVAMAT 1246EL a jsme s ní dost spokojeni - max 1200 otáček snad by to pro sušičku mohlo stačit… s pračkou BOSH nemám zkušenost…
jestli potřebuješ 7 kilovou náplň :nevim: nemám s tak velkou náplní zkušenostno a myčku máme BOSHku a taky spokojenost

Máme tu samou pračku a naprostá spokojenost. Taky bych šla do AEG znovu. Když jsme pračku vybírali, tak nám náš známej z elektra říkal, že nejlepší jsou pračky od značek - AEG, Bosch a Whirpool. Whirpoolku má moje mamka už druhou a ta první jí vydržela snad 17let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
10.1.10 10:43

Jedině AEG, manžel pracuje v oboru a domů by jinou než AEG nikdy nekoupil. Doma ji taky máme a už nám jede 13lt bez problémů. Ted se chystám na sušičku, stejné značky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
10.1.10 10:58

ahoj, my jsme chtěli jít vždycky do AEG, nakonec nám v obchodě dali super nabídku na Siemens E1444 (v setu se sušičkou) a namůžu si ji vynachválit. Jsem moc spokojená. Dobře pere, je relativně tichá, hromada programů. Siemens a Bosch je v jedné skupině, s tím že Siemens je vyžší třída. Pokud bych se rozhodovala mezi Boschem a AEG, šla bych do AEG. A pokud bych neřešila peníze, tak bych si koupila MIELE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11102
10.1.10 12:04

Mám AEG a jsem opravdu moc spokojená. Vždycky jsem si myslela, že mít pračku na 7 kg je blbost, ale když jsem viděla ty hory prádla u známé s třemi dětmi (2 předpubertální + batole), tak jsem změnila názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
10.1.10 12:05
jezinecka píše:
ahoj, my jsme chtěli jít vždycky do AEG, nakonec nám v obchodě dali super nabídku na Siemens E1444 (v setu se sušičkou) a namůžu si ji vynachválit. Jsem moc spokojená. Dobře pere, je relativně tichá, hromada programů. Siemens a Bosch je v jedné skupině, s tím že Siemens je vyžší třída. Pokud bych se rozhodovala mezi Boschem a AEG, šla bych do AEG. A pokud bych neřešila peníze, tak bych si koupila MIELE.

No jo, Miele :) Možná jednou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
10.1.10 12:37

My máme Bosh co je přímo v odkazu a naprostá spokojenost, doporučuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
10.1.10 12:41

Opravář na všechno nám, když jsme vybírali pračku, radil AEG, že jsou nejspolehlivější, tak jsme dali na něj a jsme spokojení.
Máme Lavamat na 7 kg v setu se sušičkou, peru v ní takřka denně už dva a půl roku a zatím bez problémů.
A těch 7 kg bych ti asi radila, je vás doma taky dost, vyplatí se to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama