Pračka a susička

LEN55
8.1.10 06:42

Pračka a susička

Dobré ráno,

ráda bych se zeptala těch, co mají pračku a susičku, jak se jim osvědilo mít to v „komínu“. Když bere (ždíme) pračka, přece jen se trochu hýbe ........? Co pak susička nad ní. Nemůže spadnout? V pohodě zmáčknete čudlíky na susičce? Nejsou moc vysoko?

Díky za postřehy. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
8.1.10 08:10

Mám komín a dobrý - nemusím se pro prádlo při skládání ohýbat.

Jen mi teď umřela po deseti letech pračka, tak bude jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36133
8.1.10 08:13

Skorotchyne to tak ma a zadny problem. Ani s trepanim ani s cudliky :-D

(Problem mam akorat ja, protoze pote co sem videla, jak mekounke jsou pliny ze susicky :srdce: , zacala sem ji susicku zavidet :twisted: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
8.1.10 08:45

JEE,zeptam se asi blbe:
NA CO JE SUSICKA DOBRA :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Fakt je to pradlo uplne suche potom-a neni pokrcene????? 8-)

A existuje i pracka primo se susickou???Z duvodu uspory mista… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.1.10 09:21
farska píše:
JEE,zeptam se asi blbe:
NA CO JE SUSICKA DOBRA :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Fakt je to pradlo uplne suche potom-a neni pokrcene????? 8-)A existuje i pracka primo se susickou???Z duvodu uspory mista… :mrgreen:

Pračka se sušičkou v jenom je naprd - má šílenou spotřebu a usuší jen poloviční množství prádla. Navíc špatně.

Já mám sušičku už rok a půl a stejnou dobu nežehlím a máme doma i mnohem míň prachu. Prádlo je měkké, příjemné, já mám mnohem míň práce. Ale chce to opravdu oba přístroje zvlášť.

Taky máš ráda pračku plnou fuseklí, trenek a kalhotek? Suškou není problém. Vy pereš, přehrneš do sušky a pak složíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
8.1.10 09:25

Lesi, ty tvoje boxy vedle jsou suprový, to ti odpadne vysypávání koše na prádlo a třídění, co, fakt super.

Farska - pračku se sušičkou dohromady určitě ne, z praktickýho hlediska, když se ti rozbije sušička, máš v čudu i pračku, musíš dát na opravu celý ten „stroj“ a to je blbý, takže určitě zvlášť.
Zrovna včera jsem manželovi říkala, když mi donesl na skládání prádlo ze sušičky, že si to nedovedu představit bez ní, tolik práce, co ušetří, usuší za chvíly a můžu hned srovnávat. Když to vyndáš a poskládáš hned, je to v pohodě, když to tam necháš ležet, tak stačí nastavit program na 20 minut a ono se ti to zase „narovná“. Jasný, není to jako vypiglovaný žehličkou, sklady na tričkách od žehličky opravdu z poskládanýho prádla ze sušičky nejsou, ale rovný to je a je to měkoučký, né jako když ti to uschne na sušáku, nebo na topení.
A koukám, že čekáš čtvrtě, tak to by se vám hodně šikla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.1.10 09:32

Joo, ty boxy jsou bezva - třídím prádlo rovnou podle typu - tmavé, červené, světlé 40° a světlé 60°. Mám je z IKEA - série Antonius.
A máme ještě jednu vychytávku - shoz prádla tunelem z koupelny ppřímo do prádelny. To už udělali předchozí majitelé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
8.1.10 09:32

Ok,jdu se podivat na cenove nabidky susicek,hihi…

A Lesi,ze ty kose mas z Ikey,zeee??? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
8.1.10 09:33

To riikaaam-Z IKEYYYYY :mrgreen: :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.1.10 09:36

jojo, akorát jsme aktuálně zcela bez pračky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
8.1.10 09:40

NO,ale zas mas SUSICKU :mrgreen: :lol:

Nee,blby humor.Co ji je-a pujde opravit???
Tak jsem ted koukala na ty susicky a ENERGET.TRIDA A je az od 20 000 Kč… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
8.1.10 10:00

Holky,myslite,kdyz je pracka POD SUSICKOU a ma hloubku jen 47cm-pomuze tohle k tomu,at se muze susicka postavit NA PRACKU?????

http://www.elektro-partner.cz/…0300/obchod/

diky predem!!!!!! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
8.1.10 10:02
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
8.1.10 10:47

S tim, na co se LEN ptas, nemame vubec problem :wink:
A susicka je naprosto uzasna vec… Zadne vlhke pradlo rozvesene po byte, mene prachu, nemusim skoro zehlit (tedy kdyz pradlo ze susky vyndam ja :mrgreen: - pokud mi „pomaha“ pritel, tak musim zehlit uplne vsechno :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
8.1.10 10:57

Hm, FARSKA, to ti nevim, ale podle me musi mit pracka i susicka stejnou hloubku (mozna by sla i varianta, ze susicka je mensi nez pracka), aby mohla byt suska pouze na pracce, jinak to bude nestabilni :nevim:

Tohle tam mame samozrejme taky, aby mohla byt susicka na pracce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama