Prošlý řidičák

Anonymní
14.7.20 13:25

Prošlý řidičák

Několik let jsem žila v zahraničí a řidičský průkaz nemám platný již pár let. Když si zažadám o nový, vystaví mi na mezičas nějaký dočasný řidičský průkaz, nebo budu muset být měsíc (nejsem si jistá lhůtou) bez řp?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1196
14.7.20 13:31

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8628
14.7.20 13:33

Budete 3 týdny bez řidičáku. Ale myslím, že za poplatek ho vystaví rychleji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17621
14.7.20 13:34

Nevystavi, tohle mas řešit vcas, neni problem úřadu, ze na to kasles.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2485
14.7.20 13:42

Standardní lhůta je 20 dní, ale za poplatek 700,– je řidičák hotový za 5 pracovních dní. Žádný náhradní doklad není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
14.7.20 14:01

Ja treba jezdila rok bez platneho ridicaku :oops: :D teda byl hotovy na urade ale zapomnela jsem ho vyzvednout a jezdila s mym starym - na prijmeni za svobodna. Asi by to bylo na pokutu, ale za cely rok me nikdo nezastavil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 14:02

Přidám se s dotazem. Jenom tak teoreticky. Mám prošlý řidičák. Nevím, deset let? Možná i dýl. Kdybych se rozhodla, že chci řídit, vystavili by mi výměnou nový výměnou za ten starý, nebo bych musela znova do autoškoly? Jako řídit se nechystám, naposledy jsem za volantem seděla při zkouškách v autoškole a i tu jsem si dělala pod nátlakem bez vlastního přesvědčení, je to fakt jenom teoretická otázka.

• Nahlásit
  • Citovat
1196
14.7.20 14:11
@Anonymní píše:
Přidám se s dotazem. Jenom tak teoreticky. Mám prošlý řidičák. Nevím, deset let? Možná i dýl. Kdybych se rozhodla, že chci řídit, vystavili by mi výměnou nový výměnou za ten starý, nebo bych musela znova do autoškoly? Jako řídit se nechystám, naposledy jsem za volantem seděla při zkouškách v autoškole a i tu jsem si dělala pod nátlakem bez vlastního přesvědčení, je to fakt jenom teoretická otázka.

Vymění a žádnou pokutu platit nebudeš. A autoškolu taky opakovat nemusíš. Jinak proč ho rovnou na magistrátu nenecháš jak nechceš jezdit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 14:16
@EvieK píše:
Vymění a žádnou pokutu platit nebudeš. A autoškolu taky opakovat nemusíš. Jinak proč ho rovnou na magistrátu nenecháš jak nechceš jezdit?

Nevím, mám ho doma v šuplíku. Stejně jako už neplatnou občanku, kterou jsem jeden čas považovala za ztracenou :nevim: Jako jezdit nechci, bála jsem se před lety a bojím se i teď, byl to fakt jenom teoretický dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
1196
14.7.20 14:21
@Anonymní píše:
Nevím, mám ho doma v šuplíku. Stejně jako už neplatnou občanku, kterou jsem jeden čas považovala za ztracenou :nevim: Jako jezdit nechci, bála jsem se před lety a bojím se i teď, byl to fakt jenom teoretický dotaz.

Jasný no. To je na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama