Rozchod a autonehoda

Anonymní
13.7.20 19:51

Rozchod a autonehoda

Ahoj, je mi jasné, že jsem se zachovala hloupě.
Dnes jsme se s přítelem rozešli a ne zrovna hezky - už jednou taková hádka nastala, ale přešli jsme to (tenkrát jsem mu řekla, že je čů… a ať už za mnou nejezdí), omlouval se mi a prý o mě nechce přijít. Z rozchodu je špatnej a pořád mi píše jak mě miluje. Po dnešní hádce mi ale napsal, že měl autonehodu, naštěstí teda nic vážného, ale auto asi na odpis a ještě mi poslal fotku. Můžu za to já, jak jsem ho vytočila? Nevím, jak se teď zachovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11148
13.7.20 19:55
@Anonymní píše:
Dnes jsme se s přítelem rozešli a ne zrovna hezky - už jednou taková hádka nastala, ale přešli jsme to (tenkrát jsem mu řekla, že je čů… a ať už za mnou nejezdí), omlouval se mi a prý o mě nechce přijít. Z rozchodu je špatnej a pořád mi píše jak mě miluje. Po dnešní hádce mi ale napsal, že měl autonehodu, naštěstí teda nic vážného, ale auto asi na odpis a ještě mi poslal fotku. Můžu za to já, jak jsem ho vytočila? Nevím, jak se teď zachovat.

Muze si za to sam. Proc by to mela byt tvoje vina? :nevim:
Nabidni mu pomocnou ruku. Vice udelat nemuzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6336
13.7.20 20:01

A ty jsi to auto řídila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 20:02

@Karleon nene, on

• Nahlásit
  • Citovat
6336
13.7.20 20:05
@Anonymní píše:
@Karleon nene, on

Tak proč si to dáváš za vinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
13.7.20 20:06

Ne, není to tvoje vina, prosimtě… Možná, že ti to dá sežrat, ale nedej se. Neměl sedat za volant, když byl rozčilenej a ještě mohl nekoho zabít. Je nezodpovědnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15809
13.7.20 20:09

Citovej vyděrač… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17641
13.7.20 20:09

Ne je to jeho problém, asi te chce psychicky zdeptat, abys mela výčitky a vratila se k nemu. Chovej se dal hako doted? Co by melo rozflakani jeho auta zmenit na vašem vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14570
13.7.20 20:17

Jé, tihle manipulátoři. Hlavně už se k sobě nevracejte, nebo budeš mít na talíři pořád něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
13.7.20 20:18

Hele je to citový vydírání. Proto ti to i vyfotil a poslal. A pokud ti napsal, že to je tvoje chyba, tak to je… Kolik mu je?
Myslela jsem si, že takové citové nátlaky dělají spíše ženy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 20:20

24. Neměl sedat za volant… taky si to říkám…

• Nahlásit
  • Citovat
18
13.7.20 20:22
@Anonymní píše:

Každý děláme svá rozhodnutí a pokud sedl za volant naštvaný bylo to jeho rozhodnutí cos v tu dobu dělala ty bylo zas tvoje, ale házet svoji neuváženost a chybu na druhého… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
13.7.20 20:23
@Anonymní píše:
24. Neměl sedat za volant… taky si to říkám…

Není to tvoje chyba. Klidně bych se s ním bavila, pomohla bych mu, ale jasně bych mu řekla, že se k němu nevrátím. A pokud bys z jeho strany cítila psychický tlak, aby jsi byla s ním, tak to utni. Je to ještě mladý kluk. Jelikož u chlapů je věk o 3 roky dolů nejméně :mrgreen:, tedy někdy i u žen. :mrgreen: Tak prostě proto tak jedná. Ale i tak už je dospělý, svéprávný a za své činy musí nést následky jako chlap a ne někoho deptat. Prostě za to nemůžeš. Nevím jaký jsi měla důvod rozchodu, ale stůj si za tím. Takhle by s tebou manipuloval celý život…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 20:24

RADA

POŘÁD NECHÁPU PROČ SIS HO JEŠTĚ NEBLOKLA, KDYŽ UŽ SEŠ S NÍM ROZEŠLA. JÁ SI VŽDYCKY BLOKNU VŠECHNY EX.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46095
13.7.20 21:18

Ať je rád, že se mu nic nestalo. Ne každý má to štěstí… A holky mají pravdu v tom, že taky mohl někoho zmrzačit, nebo zabít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama