prostě to nejde

Anonymni
12.6.09 21:40

prostě to nejde

Ahoj, prosím o radu nebo podobnou zkušennost.
Od porodu už mám rok a stále to nejde. Žádná bolest ani pnutí, ale prostě jsem suchá. Vždycky jsem měla spíš opačný problém, a tak se s tím neumím srovnat. Když to bylo v těhotenství, tak jsem byla trpělivá, po porodu jsem kojila, tak si říkám, to se zpraví. Teď už čtyři měsíce nekojím a beze změny.
Jasně že používáme lubligační gel, ale připadám si taková méněcenná. Přitom předehra se mi líbí, že si říkám, dneska už to půjde. A nic. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
12.6.09 21:53

Anonymní , nic si z toho nedělej, já jsem musela lubrikant používat vždy. Je to hlavně vopruz, když se mi někdy stane, že se třeba někam lahvička zakutálí a já v rámci předehry lezu pod postel :lol:

4 měsíce od kojení ještě nemusí nic znamenat, pokud máš i nadále zvýšený prolaktin, což klidně může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.09 22:04

To by mohlo být. Z prsů mi při zmáčknutí ještě kapku teče, tak budu trpělivá. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.6.09 22:07

ahoj, pardon, že jsem taky anonymní…
já s tím mám také problémy a také byly vždy a hlavně ani moc chuť se nedostavuje… a k tomu lubrikantu, mně je to nějak trapné si ho koupit (teda to ne..) a používat ho…nějak si neumím představit, že u toho po něčem takovém sáhnu a „namažu se“… pardon za ten výraz…
moc díky za ne vyloženě popis, ale aspoň trochu nějakou pomoc? :oops: :)

a zakladatelce moc přeju, ať se vše brzy spraví… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
8297
12.6.09 22:21

Anonymní2 , třeba u mě trapně netrapně, při sexu bych trpěla jak pes, kdybych nebyla „promáznutá“.
Nanášení jednoduché, udělá manžel v rámci předehry mě a já jemu. Stačí krátce vysvětlit, že to dře a partner/manžel určitě pochopí, mě to bylo tenkrát taky blbý nadhodit a tehdy mi bylo řečeno, že mě miluje i takhle „porouchanou“ :srdce:

A kupuju zá:,–(ně v Hypernově při velkém nákupu, aby se to tam trochu ztratilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
12.6.09 22:38

Mi se to spravilo po druhém porodu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
13.6.09 21:07

Ahoj holky,
to se fakt stydite za lubrikant? :-) Nemyslim to nijak spatne, ale prekvapilo mne to…trosku mi to pripomina, jak si mamka, kdyz jsme byly male kupovala vlozky a nedokazala je odnest domu v ruce, ale musela si na ne kupovat tasku, aby to nikdo nevidel :-) a pak je schovavala do toho prostoru za zachodem, jak jsou stoupacky :-)))
Doufam, ze se nenastvete, nemyslim to nijak zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.09 10:33

Já se spíš bojím, že si manžel myslí, že už mě nevzrušuje, když to na mě není znát. Snaží se čím dál víc a žádný účinek. Nenechá si to vysvětlit.
Nakupování gelu mi nevadí, když ho mají v každé lékárně i drogerii.

• Nahlásit
  • Citovat
404
15.6.09 11:18

Jo taaak…hm, ja premyslim, jak to napsat, aby to nevyznelo blbe…nevim, jak dlouho jste spolu s manzelem, ale ja s tim mym 12 let a kdyz se blizi sex, tak je tak stastnej, ze je mu fuk, jestli se mazu nebo ne, klidne by zkousnul i cernou magii, hlavne ze bude sex :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama