Silné krvácení při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anděla
Povídálka 45 příspěvků 13.05.09 21:30
Silné krvácení při menstruaci

Ahoj, chtěla bych vás poprosit, kdo máte nějakou zkušenost s nadměrně silným krvácením. Jsem 4 měsíce po porodu a nyní mám druhou menstruaci od porodu. když jsem u první strašně krvácela první 3 dny sváděla jsem to na první menstruaci, ale nyní mám druhou a je to stejné. Nemůžu ani vyjít z baráku, čtyři vložky najednou jsou málo a v noci se balím do deky nebo by to skončilo katastrofou. Poradí mi někdo? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
adys
Závislačka 3790 příspěvků 13.05.09 21:53

sla bych rovnou k doktorovi. pokud je to silnejsi, nez jses zvykla, tak je nejaky problem (nemusi byt vubec zavazny), ale je tam ;-) .

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 13.05.09 21:54

Ahoj Andělo, já taky při prvních MS po porodu krvácela mnohem víc, než před těhotenstvím, i když teda tak jak popisuješ ne. U mě stačilo přejít na vložky super a měnit častěji, tak po třech hodinách. Taky trvala MS dýl, než obvyklých pět dní. Trochu se to upravilo až tak čtvrtý cyklus…

adys
Závislačka 3790 příspěvků 13.05.09 22:31

ehm .. kdyz jsme u tech detailu ;-)

Martasajo … se vsim respektem, myslim, ze menit vlozku po 3 hod, byt super neni zase az tak silna MS …

myslim, ze zakladatelka ma mnohem vetsi intenzitu :? a proto bych sla rovnou k doktorovi. ;-)

ja jsem dostala MS po ukonceni kojeni po 16m roku ditete, takze jsem vlastne MS nemela 2 roky .. a intenzita byla mnohem silnejsi nez kdy predtim (super tampon behem 30min ;-) ) a nebylo mi to vubec prijemne .. moje dr. mi dala leky na ztenceni delozni steny a ted je vsechno uplne v pohode ;-)

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 13.05.09 22:34

Andělo, utíkej k dr. Já měla úplně to samé, nemohla jsem z domu. Pak jsem jednou ráno vstala a tak ze mě tekla krev, že mě manžel okamžitě naložil a odvezl do nemocnice. Dr zjistil, že mi při porodu praskl čípek a v něm tepna, tak bylo to krvácení opravdu mohutný. Dostala jsem na místě injekci, udělali rychlý krevní obraz a dali mi domů dvoje léky na zastavení krvácení a hojení a do týdne bylo vše ok. Při další MS se to už neopakovalo.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 13.05.09 22:47

Ono se dá asi těžko odhadnout na co jsme ta která zvyklá. Pro mě byla silná v porovnání s tím, co bylo předtím, pro jiného možná běžná záležitost. Že má zakladatelka vyšší intenzitu, jsem psala.

Každopádně za doktora nic nedá… :wink:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 13.05.09 22:50

Pro mě normální ms byla třeba tak na 3 vložky za den a nebo 3 tampony.po porodu už to byla síla když jsem potřebovala místo 3tamponu 10t :roll:
ale to co píše zakladatelka podle mě normální není v žádném případě!Hned běž k dr :wink:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 13.05.09 23:24

Znáš mooncup? www.kalisek.cz Tak tohle mi fungovalo líp jak supervložky, ale jak psaly ostatní - jdi k doktorovi, jestli budeš pokaždé ztrácet tolik krve, tak z toho můžeš mít později i jiné komplikace jako třeba anémii.

Nikiki
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 14.05.09 06:57

taky jsem mela po porodu mnohem silnejsi a mnohem delsi.az ted 11 mesicu po p. to bylo uz lepsi. Ale pokud mas pocit ze je to opravdu nadmerne moc tak jistota je jistota, zavolej dr.nebo tam rovnou jed.

Manulka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 14.05.09 07:59

Taky jsem ted mela 6m po porodu prvni MS a byla to teda sila, mivam normalne celkem silnou prvni dva dny, ale totok byl teda mazec…litala jsem co hodku…tak me nestraste, ze se mam tesit opet…Po prvni porodu tohle nepamatuju…ten krevni obraz mozna neni od veci, me to myslim rozhodilo celkem dost…na noc jsem teda deku nepotrebovala ale dve super ultra nightky sly…zakladatelko urcite bych zasla..

Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 14.05.09 08:13

Určitě běž k dr., já přesně takovýhle stav podcenila a teď se léčím z vysoké anémie :(

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 14.05.09 10:47

mám 3 MS od porodu a pokaždé je to šílený, mám pocit jakoby se otevřel kohoutek. u dr. jsem byla a řekla mi, že je to normální, a že mám doufat, že se to ustálí.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 14.05.09 11:44

Asi by to chtělo konzultovat s dr., ale já mám třeba od mala hodně silnou MS a rozhodně bych výměnu vložky nezvládla až po 3 hodinách, měnila jsem v podstatě po hodině a v noci se budila po 2 :roll: Pak se to postupně trochu snížilo a takhle drsné je to jen 1. den. Nález OK a podle paní dr. rozhodně nejsem jediná :?

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 14.05.09 14:13

Andělo , je fakt, že MS bývá po porodu silnějším, ale pro klid duše k dr. bych zašla.
U mě se to trochu zklidnilo, tak den, dva to bývá silnější krvácení, ale s mooncupem se to dá zvádat líp.
Chci tě ale hlavně varovat před anémií (vím o tom své)- hlídej si železo ve stravě. Skvělá je např. štáva z červené řepy, železo z přirozeného zdroje se vstřebává líp než z tablet.
Přeju , ať se situace ustálí k dobrému co nejdřív.

anděla
Povídálka 45 příspěvků 14.05.09 21:41

Všem vám moc děkuji za rady. Zítra jdu k doktorovi, máte pravdu, za to nic nedám. Určitě se ozvu jak to dopadlo. zatím děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >