Jak oddálit MS?

Taz
630
9.4.09 11:26

Jak oddálit MS?

Ahojky! Máte nějaký tip, jak oddálit MS o pár dní? Ne hormony!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2139
9.4.09 11:45

No já to dělala tak, že jsem prostě brala HA dál bez pauzy, tu jsem si udělala až jsem chtěla, ale tak max. o čtyři dny později a opravdu vyjímečně…
Bez hormonů to podle mě moc nejde, pokud chceš jistotu…je to hormonální záležitost… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
9.4.09 11:49

Taky jsem to tak dělala, že jsem brala tabletky dál. A když jsem antiku nebrala, tak mi mudra předepsala noretisteron (snad je to správně napsané). Ale přesné dávkování so už nepamatuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
9.4.09 11:51

Jasně, to já vím, alw ted HAK neberu a brát nechci! A jde mi o oddálení, které se mi hodí, ale když neklapne, tak to tolik neva… Na dovču počítám s Norethisteronem… :wink: Jsou určitě babské rady ne.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
9.4.09 11:54

Když sem byla mladší (o dost :lol: :lol: ) pila jsem citronku. Ale fakt ti už neřeknu jestli jsem to tím odsouvala nebo naopak přivolávala dřív. Do takových třetihor už moje paměť nedosahuje. Ale fungovalo to, až o týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
9.4.09 12:30

Loňskou dovolenou mi zachránil citron, jeden celý jsem denně vymačkala do vody a vypila. protože jsem si nestihla dojít pro Norethisteron. Ale ten citron funguje pouze v případě, pokud na něj tělo není zvyklé..... jeden čas jsem pila citronku snad denně a pak mi to na oddálení samozřejmě nefungovalo, ale teď už jsem ji snad dva roky nepila a proto mi citron zabral. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
9.4.09 13:26

Citrony mě také několikrát pomohly. :-) Takový 3 oloupat a sníst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
9.4.09 14:54

mel by stacit celaSKON - ale tak max na 2hdy … a hodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
9.4.09 15:33

Mně a kámoškám se osvědčil ráno na lačno šálek silného heřmánkového čaje. Oddálilo to jen o den a člověk nesmí být na heřmánek zvyklý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
9.4.09 17:49

Super, díky moc! Taky jsem slyšela o citronu a dle Vašich reakcí by na tom mohlo něco být… Tak to zkusím… :wink:
Ještě jednou díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
9.4.09 19:17

ahoj -mě taky pomohl citron - tak 1,5 dne, ale já ho začala pozdě pít, říká se, že když ho začneš pít dříve (já ho pila s vodou), tak ti posune MS více :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.14 11:36

Ahoj, mohu si oddálit ms branim prasku bez pauzy-nasazeni dalsiho platicka abych to i přes prášky nedostala? Díky za každou radu

• Nahlásit
  • Citovat
16365
16.4.14 11:37

Muzes to zkusit kqzde telo na to ake reaguje jinak. Idealne to takto pujde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2259
16.4.14 11:55

@Taz též jsem měla tento prášek, bere se dvakrát ráno a večer, dokonce kyž začala MS začala, tak jsem jí tím přerušila, holt výjimečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2259
16.4.14 11:56
@andice píše:
@Taz též jsem měla tento prášek, bere se dvakrát ráno a večer, dokonce kyž začala MS začala, tak jsem jí tím přerušila, holt výjimečně. Jinak když budeš brát antiko pořád, MS nepřijde, já brala kolikrát v kuse třeba půl roku.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama