Bulka v rozkroku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 08:59
BULKA V ROZKROKU

holky prosim poradte mi, nema nektera z vas zkusenosti??????? nasla jsem si bulku nebo jako by uzlinu v rozkroku na prave strane asi tak v urovni velkych stydkych pysku............ neboli to neni to kulate na povrchu nic videt neni na druhe strane nic nemam prosim prosim mela to nektera z vas........ mam strach.............

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 11.04.09 09:07

A bolí? Pravděpodobně je to nežit - neboli zanícená tuková žlázka. Zvlášť na takovém místě umí být pořádně veliké a zpočátku nemusí ani bolet…

Neboj, pro klid duše zajdi k lékaři, ale zrovna tam to nejspíš nic horšího nebude :)

L.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 09:27

neboli to prave vubec a zda se mi ze je to hluboko nez aby to mohl byt nejakej nezid nebo co..... ale je pravda ze i na tech mistech se holim

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 09:31

a dekuji za odpoved.........k dr. se bojim abych nelitala zase po vsech certech

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 11.04.09 10:14

nejspis to teda bude nejaka uzlinka - na gynde ti to s radosti vyriznou a vysetri v mikroskopu … dokonce jsem videla, ze to delali v celkove anestezii - tak mozna radej chvili pockej, jestli se to samo nezmensi.
uzlinky se zvetsuji pri nejakych infekcich.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 10:17

pri jakych infekcich? jak vyriznou? i tam jsi videla jak to rezali jo?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 11.04.09 11:31

jakyhkoliv v te oblasti, treba vaginalnich. i o kterych nevis

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 11:37

Ahoj,

tak jak to popisujes, rekla bych taky nežit nebo cystička, mám osobní zkušenost, něco podobného se mi udělalo no jak bych to místo popsala :) prostě v rozkroku ale zvenku skoro už u místa kde začína noha (no to je popis :)) Nejdřív to nebolelo, byla to jen taková boulička pod kůží a pak to bolelo a zvečilo se to a nakonec mi to řezali 2× a ted protoze se z toho stala cysta jdu opet a doufám, že naposledy, chodím s tím na kožní. Takže bych počkala a uvidíš, jinak doporučuji kožní. At to brzo zmizí!

Míša V.

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 11.04.09 11:50

Pudloslavo krásně jsi ji vyděsila :roll:

Anonymní: taky to mívám, někdy je to díky holení, někdy se třeba spouští nějaká nemoc,andína,chřipka a podobně. Chvíli bych počkala, zvlášť pokud to nebolí, a ono se to časem vstřebá. Pokud by se zvětšovala, pak bych si s tím k doktorovi zašla. Rozhodně tě nebude hned řezat :roll:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 11.04.09 11:53

no prave proto bych jeste pockala. podle me vyriznuti bude prvni, co ji nabidnou, gynerkologie je chirurgicky obor a vsichni chirurgove si radi zaoperuji - pritom se to treba ztrati samo.....

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 11.04.09 12:00
Pudloslava píše:
no prave proto bych jeste pockala. podle me vyriznuti bude prvni, co ji nabidnou, gynerkologie je chirurgicky obor a vsichni chirurgove si radi zaoperuji - pritom se to treba ztrati samo.....

tak to si myslím že je nesmysl. A i kdyby jí to nabídli, může říct, že nechce. rozhodně se jí na to nejdříve podívají , a o to myslím jde.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 11.04.09 12:07

zuza no tak to jasne, ze se na to podivaji- ale nebude-li to jasnej bedar s cervenou ci bilou cepickou, tak na tom nic nevykoukaji - a histologicke vysetreni je jediny rozumny postup, zvlaste kdyz je to tak snadno dostupne excizi. Nakonec i ten bedar, pokud by byl vetsi, rozriznou aby hnis vytekl.
uvazujes prilis rozumne, to si dneska lekari dovolit nemuzou - spolecnost je naladena proti lekarum a advokati se zivi na zalobach na lekare. On si ten doktor muze 1000× myslet, ze to je jen uzlina, ale dokud to nema patolog na sklicku, nemuze si byt jisty.
Divne tvrde utvary, pokud jsou dobre dostupne pod kuzi, se vyrezavaji, zakrok je to jednoduchy a nezatezujici (kdyz pominu tu silenost s CA, to jsem opravdu videla jerste na skole u Apolinare - ale podle me to bylo proto, ze operater silene silhal a pacientka by se jinak asi vydesila a utekla, tak ji radej uspali :-)))

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 12:13

no me to neprijde hned pod kuzi spis hloubeji........... no to je taky popis :), zatim to opravdu nic nedela, neboli nezvetsuje se to…a s tim rezanim me teda desite, ale s tim ze radi rezou...........to vim to je zname.........a to kdyz blizko vstupu do pochvy tak mam jit fakt kdyz tak na kozni?????????????

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 11.04.09 12:35

jak je to tvrdy? muzes s tim klidne na gyndu…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.09 12:35

Ahoj,

nevím sice, kde přesně tu bulku máš - mně se takto udělala asi před 4 lety přesně vědle velkého stydkého pysku - nebolela. Ale postupně během asi půl roku se dost zvětšila. Tak jsem se při prohlídce zeptala na gyndě - a byla do cysta Bartoliniho žlázy (nevím přesně, jak se to píše, možné někde th nebo dvě l??), což je párová žláza ústící kamsi do pochvy a stará se o zvlhčování. Prý se někdy zanítí, sekrece se přestane vylučovat tam, kam má…a může být problém. POkud praskne, je to akutní řezání, pokud je to zapouzdřené, což jsem měla já, jde to líp. Mně nakonec vyoperovali celou žlázu vpravo, na funkci to nemá vliv, ale příjemná operace to nebyla, i když pro ně celkem „brnkačka“.
Nechci tě nějak děsit, tak zkus někde třeba na netu pohledat víc informací + kde přesně to máš.
Píšu jen proto, že já si taky říkala, že to bude tuková bulka, půl roku jsem na to pak už ani nemyslela a ono to nebylo úplné nic…na histologii naštěstí nic nenašli, fakt to bylo jen krásně zapouzdřená cysta.
Tak ať je to raději jen tuk! ťuky ťuk!
M.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama