Obrácená děloha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 10.04.09 07:07
obrácená děloha

Ahoj holky,včera jsem byla na první těhulkovský prohlídce na gyndě a když mě doktorka vyšetřovala vnitřně,tak zjistila,že mám prý obrácenou dělohu,tak se chci zeptat,jestli o tom někdo nevíte něco víc a jestli to nemůže ohrozit miminko nebo porod,kdyby se mi neobrátila zpátky. :cry: Díky za odpovědi a rady…

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34283 příspěvků 10.04.09 07:31

aasi mas zahnutou delohu dozadu misto dopredu. Mozna te budou v tehu vic tahat ruzne vazy, ale nebezpecne to neni. Kolem 5. mesice se stejne deloha uz natvaruje uplne jinak.

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 10.04.09 07:44

Ahoj,ja mam taky zaklonenou delohu,vzdycky jsem mela.Porodila jsem tri zdravy deti,tehotenstvi i porody bez komplikaci.Do­porucuje se spat do tretiho mesice na brise.Tak preju pohodovy tehu a delohou se nemusis zabyvat,je to normalni :)

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 10.04.09 07:44

Ahoj, jestli tím myslela zahnutou dělohu, (tu mám taky) prý jsou problémy s otěhotněním -díky Bohu se u mě nevyplnilo, bolestivější ms. A po porodu by se měla upravit, u mě byla po prvním porodu stejná, po druhém nevím.

korena
Závislačka 4472 příspěvků 10.04.09 08:03

Ahoj, taky jsem to měla na začátku těhu - prý to není nic neobvyklého - asi 20%žen. Problémy s otěho můžou být a nemusí - my neměli :-) .V těho se to většinou upraví - dle Dr. to nic není a jednou může být tak a podruhé tak… :)

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 10.04.09 09:36

ahoj také mám zakloněnou dělohu, akorát je prý horší otěhotnění mi říkal dr. Nám se to 2× povedlo bez delšího čekání :-) a těhu, porody byly se zakloněnou dělohou v pohodě.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 10.04.09 12:25

Ahoj, také jí mám zakloněnou a žádný problém v těhu nebyl. Otěhotněla jsem poměrně brzy a donosila dvojčátka a jednoho čertika. A to jsem měla oba porody vyvolávané 8O. Jinak já ji měla vždy zakloněnou a stále ji mám. A kolem toho 4 měsíce těhu by se měla posunout víc dopředu.

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 10.04.09 15:20

Opravdu to nic není. Valila jsem se dvakrát s obrovským břichem vpředu :D

janie12
Nováček 1 příspěvek 22.05.12 17:57

Ahoj, zajímalo by mě, jestli se dá obrácená děloha poznat podle polohy čípku, já ho mám totiž v době ovulace hodně nahoře a otvor je jako by přilepený k přední stěně, snažím se 6 měsíců otěhotnět, zatím bez úspěchu, zkoušela jsem i „prstíčkovou metodu“, ale na otvor čípku vůbec nedosáhnu.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 22.05.12 18:15

podle všeho je to jen pověra, že mohou nastat problémy při otěhotnění. Takže zakloněná děloha by na to stejně nejspíš neměla vliv, a nebo měla minimální.
Já mám zakloněnou dělohu, jednou jsem otěhotněla po 3 měsících a dvakrát napoprvé. Doktor říkal, že je to normální

Veruška22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 22.05.12 19:52

Moje mamča má taky zakloněnou dělohu a jsme 4 zdravý holky a všechny napoprvý a ještě těsně po menstruaci :D

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 22.05.12 19:54

mam taky zaklonenou delohu, prvni ditko nam teda trvalo dyl - 11 mesicu, ale druhe tehu bylo 4. mesic a treti napoprve

nekdo doporucuje polohu zezadu, spermie pry maji lepsi pristup ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >