Prostorné, lehoučké a golfky

230
8.9.20 15:29

Prostorné, lehoučké a hezké golfky

Ahojte,

jdu s dotazem, jestli někdo nemá tip na prostorné, lehké, opravdu skladné a přesto hezké golfky? Chtěla jsem Joolz Aer, ale nejde dát úplně do lehu, což se mi moc nepozdává :?

Myslím ale opravdu něco ultralehkého a příjemného, v jiné diskuzi jsem narazila na tipy jako Britax B-agile, nebo BJ, ale to pro mě nejsou lehké ani skladné kočárky. (Britax B-agile jsme dokonce měli a velmi rychle jsme ho poslali do oběhu).

Díky moc! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2252
8.9.20 16:28

@racooon Mam tip na lehke a skladne golfky. Prostorne asi zadne golfky nebudou a hezke…to je o vkusu kazdeho ;) A ze jdou do lehu je dalsi tvuj pozadavek? Myslim, ze jsi moc narocna co se tyce golfek. Ten Britax je bran jako golfky? Ja ho mam zarazeny v kategorii sportak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
8.9.20 16:31

@luci.no ano, možná jsem náročná a někde budeme muset slevit no, ale za zeptání nic :) ten Joolz Aer je právě mega prostorný, jen ten leh :nevim: jinak by byl ideální. A dáš svůj tip prosím? :)

ad britax - já právě taky, přesto bývá doporučován jako golfky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
8.9.20 16:45

Ja mela Chicco Multiway :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
8.9.20 16:52

@racooon Inglesina Trip (tusim) a Caretero Gringo. Za me to jsou obyc lehke golfky, ktere v pohode sama vynesu do MHD ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
9.9.20 13:59

@racooon mrkni na Yoyo. Skladny bude dost, lidi ho nosi jako kabelku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10672
18.9.20 14:26

Můžu se přidat? Mám cybex topaz a jsou pro mě vysoké a chci je prodat a koupit jiné.
Dáte mi tip na golfky, kde by se vešlo i dítě, roční, ve fusaku?
Typ skládání je mi jedno.
@racooon jaké jsi vybrala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
18.9.20 18:57

@g.sandova nakonec Hamilton R1. Ale jeste jsem ho neobjednala, takze zatim nemam osobni zkusenost, abych doporucila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10672
18.9.20 18:59

@racooon také hsem na něj koukala. Potřebuji extra skladné, ale abych tam dala dite ve fusaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10672
18.9.20 19:00

Ale stejně nikam nepojedeme, vzhledem k situaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
18.9.20 19:07

@g.sandova
Chci se na nej zajit mrknout o vikendu do Trendybaby, tak pak podam zpravu :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10672
18.9.20 19:13

@racooon díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18434
18.9.20 21:45

Celkem chválený sporťák je BD Clever

https://www.youtube.com/watch?…

ale minigolfky to nejsou, zas je ale prostorný a nahradí golfky se sportákem zároven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10672
18.9.20 21:52

@Káťa19 ja zrovna potřebuji pořídit něco hodně skladneho do auta a vlaku. Sporáky mam. Ale děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
18.9.20 22:02

@racooon Ahoj za mě můžu doporučit golfáč značky Lionelo. Mám ho tip Emma plus a úplně supr, dá se polohovat, lehký skladný hezký. Syn má rok, ale je větší má 83cm a 11kg :oops: a úplně paráda a ještě má i místo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama