Prostředí Teplic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jemitojedno5
Nováček 4 příspěvky 12.01.19 13:56
Prostředí Teplic

Zdravíčko,

Potřeboval bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s bydlením v Teplicích. Mám v plánu tam koupit byt, v okolí ulic Karla Čapka, Baarova, Potěminova, Jiřího Wolkera. A zajímá mě, zda to zrovna není část Teplic, která je problematická. Nejsem rasista, ale často jsem o Teplicích četl, že jsou části, kam není dobré v noci chodit (stejně jako všude), ale Teplice moc neznám, byl jsem tam jen párkrát na výletě a město mě okouzlilo. Okolí těchto ulic je kousek od centra a architektura v okolí se mi moc líbila, nemám rád panelákové byty. Mockrát Vám děkuji za informace a zkušenosti. :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 14:16

Tohle je dobrá čtvrť Teplic, byla bych bez obav ;)

Jemitojedno5
Nováček 4 příspěvky 12.01.19 14:30

Děkuji za odpověď, ta mě potěšila. :)

Ekaterina
Kecalka 269 příspěvků 12.01.19 14:37

Relativně klidná spíše vilová čtvrť Teplic. Myslím, že ale bude záležet na konkrétním domě, kde byt koupíte.

Uživatel je onlinekesumat
Nováček 8 příspěvků 12.01.19 14:46

Vyrustala jsem tam, klidna ctvrt, tam se bat nemusis, je to kousek do parku, do centra, mozna teosku problem s parkovanim ale to je ted asi uplne vsude :) nejhorsi povest maj asi trnovany, tam je to v noci divocejsi

janoma
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.01.19 21:33

Žijí v těchto místech a je tu krasne :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >