Protilátky proti Kardiolipidnum, beta 2 GLP1

21.3.16 20:40

Protilatky proti Kardiolipidnum, beta 2 GLP1

Ahojky, zdravim vas vsechny. Chtela jsem se vas zeptat. Mela jsem za sebou 5× zamlkle tehotenstvi, veskere vysetreni mame a bylo me nalezeno na imunologii 1.vysetreni jen protilatky na spermie partnera a na trofoblastu, tak uzivala jsem 5
mg Prednisone nejakych 3 mesice a kontrolni vysetreni uz bylo ok ze se muzem snazit a mam uzivat 2,5mg. Jenze bylo nalezeno autoprotilatky proti Kardiolipidnum Igg Pozitivni a beta2 Glykoproteinu 1 Pozitivni a v zaveru je zase napsany pouze Autoprotilatky proti Beta2 GLP1 a dopor. uzivat Anopyrin 50mg prekoncepcne a v tehotenstvi do 35tyden. Mam otazku, zda Kardiolipidnum a Beta2 GLP1 je to same??? Nebo to je uplne neco jinyho. Jen se divim ze v tom zaveru neni napsany Kardiolipidnum a vsimla jsem se az ted, jeste pomahal vam Anopyrin??? Nemela bych treba pichat nejake injekce misti Anopyrin?? Me se zda nejak malo na udrzeni plod. Jsem ted otehotnela hned po lecby, minuly tyden na UZ se potvrdilo i srdicko jen ze uz 2-3 dny me prestaly bolet prsa a zmizely tehotenske nevolnosti tak mam strach abych o miminko neprisla to ja asi uz nepreziju. Jo a myslite si ze se mam objednat na hematologie?? Nevite kde je to nejlepsi v Praze? Dekuji predem za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
21.3.16 22:03

Ahoj! Jsou to. protilatky -autoprotilatky proti ruznym antigenum(jde o autoimunitu…). Ovlivnuji krevni srazlivost. Patri do skupiny antifosfolipidovych protilatek, mphou se vyskytnout i dalsi protilatky.Chce odbornika-co se tim zabyva… hematolog nebo revmatolog. Jak jsem se divala na clanky, tak tam davaji anopyrin a pichaci nizkomolekularni heparin. Ale-chce to jiste odbornika, vysetreni a zvazeni pro/proti a co se v tom vyzna… Drzim pesti!

Příspěvek upraven 21.03.16 v 22:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.16 22:12

Prosim te muzu se zeptat.
Hematolog si muzu najit sama nebo musim mit doporuceni od gynekolog?? A hematolog byvaji jen v nemocnice nebo maji take vlastni ordinace?? Sorry ze se ptam ale jsem cizinka moc informaci o to nemam. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
21.3.16 22:17

Ahoj-posilam sz na Tvem profilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu