Protiplísňová dieta - stravovací plán

149
25.2.20 08:01

Protiplísňová dieta - stravovací plán

Hezký den,
cca před Vánoci mi vyskočila vyrážka na těle. Včera jsem se rozhodla jít k lékaři, protože žádné masti nepomáhaly. Lékařka mi sdělila, že mám s největší pravděpodobností plíseň v těle. Chce zahájit léčbu, ale čeká na vyjádření gastroenterologa u kterého se také léčím se zánětem žaludku a střev.
Chtěla bych se zeptat, kdo měl tento problém, co mu pomohlo, popř. stravovací plán :kytka:
Předem moc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5866
25.2.20 09:01

@Lucie1903 protiplisnovou neznam, ja drzela kvuli dceri pri kojeni protikvasinkovou, to bych mohla eventuelne poradit. Tak kdyby to bylo ono, coz nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
25.2.20 09:08

@Kukacka123 No ono to bude asi na stejném principu. Mluvila právě o plísni a kvasinkách v těle, že mi chce nasadit léčbu, ale musí počkat na to vyjádření od gastro, protože by se mi to křížilo s nějakými léky, co beru.
Tak jestli můžu poprosit o radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
25.2.20 09:09

Myslím že protiplisňová dieta je to samé co protikvasinková. Tu teď držím já, nastupovala jsem si na netu všechno možné abych s zabavila kvasinek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5866
25.2.20 10:01
@Lucie1903 píše:
@Kukacka123 No ono to bude asi na stejném principu. Mluvila právě o plísni a kvasinkách v těle, že mi chce nasadit léčbu, ale musí počkat na to vyjádření od gastro, protože by se mi to křížilo s nějakými léky, co beru.
Tak jestli můžu poprosit o radu :kytka:

Ja tak jedla kvuli dceri, protoze mela kvasinku a diky tomu ekzem.

Super stranka je od Very Zikove.

Jinak co se tyce jidla, urcite zaradit hooodne zeleniny, hlavne zelene, ta nedela kvasince dobre a nici ji. Vymechat pokud mozno aspon na cas sacharidy - sladke, mlecne vyrobky spise zakysane, lepek spise treba zitny (psenici vynechat co nejvice), vajicka taky omezit. Ja jedla hodne omezene, ale dceri to strasne moc pomohlo a ja zhubla :mrgreen:

Jedla jsem hodne okurky, cuketu, brokolici, kvetak, fazolky zelene,…ovoce spise to kyselejsi - jablka, zelene hrusky, spise ne banan a to sladke…

Ja teda jedla i bezlepkove chleby a tak, mesic jaem to drzela hodne poctive, zadne mlecne, vyjimecne zakys, zakysanou smetanu, kefir, ale spis ryzove, mandlove mleko,… Ovesne vlocky, z mas spise hovezi, veprove, kureci taky nekdy nedela dobrotu. Musis vypozorovat, co ti treba bude delat paseku.

Menila jsem i koupani - jen voda nebo koupele v odvaru z repiku (lila jsem hrnek odvaru do vany), dubovky, nekomu pomaha i ovesne vlocky. Kuzi nemastit (pokud jsou cervena loziska), ale spise je vysusovat. Dveri zabiral sudocrem.

Prat v necem neagresivnim, ja peru dceri i nam v destkem Frosch Baby. Pak macham v octu a jeste v samotne vode. Nosit hlavne jen 100% bavlnene veci, pokud mozno.

Jo a urcite ai koupit probiotika - dobry je Hylak Forte. Je to usazene ve strevech a strava + probiotika udelaji strasne moc.

V zacatcich se muze kvasinka branit a vyresit na kuzi jeste vic, ale je to normalni. Pak zacne ustupovat, loziska se musi vyloupat, na to je nejlepší prave ten zinek (sudocrem, zinkovka,…).

Kdyby jsi jeste mela dotaz, ptej se. Kdyz budu vedet, rada poradim, co zabralo dceri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
25.2.20 10:31

@Kukacka123 Paráda! Děkuji moc, hned se jdu podívat na tu stránku. Musím se dát dokupy.. Začala jsem i otékat a jsem hodně unavená, + strašně moc kilo nahoře. Ono to určitě bude mít spojitost všechno se vším - ten zánět žaludku, střev.. Ještě mě strašila lupénkou, ale říkala, že když to nemáme v rodině tak se spíše přiklání k plísni a kvasince. Kdyby mě něco napadlo, tak napíšu :kytka: Ještě jednou moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5866
25.2.20 10:53

@Lucie1903 neni za co, at se dari :kytka: klidne i do zpravy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
25.2.20 14:05

@Lucie1903 zkuste v lékárně Candivac tablety, fialové balení. Vyrovnává to hladinu plísní v těle. Je to kůra na 3 měsíce, vždy se bere 10 dní, 20 dní ne, opakuje se to. Cena kolem 350kc. Mě to srovnalo zažívání (neustálé pálení záhy), bolesti žaludku, plíce (kapacita se zvedla o 30% - astma) záněty zvukovodu (každý měsíc, busila jsem hlavou do zdi bolestma) beďary jsem měla do 35. Pokud beru antibiotika, vždy po nich nasadín. Měla jsem laborkou potvrzenou přemnoženou albicanu, nic jiného jsem na to nenašla (nesmysly jako olej z grapfruitovych semínek za 4tis. jsem doktorovi odmítla) A určitě podpořit dietou. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama