Protiskluzová lepítka

Radina
6.12.06 17:22

Protiskluzová lepítka

Holky, po včerejšku jsem se rozhodla vyřešit pobyt naší holky ve vaně. Manžel ji denně před spaním koupá a denně ji nechává samotnou ve vaně a jde na WC. Je to sice jenom minutka,ale včera malá dost blbě uklouznula… . Chtěla bych klouzání vyřešit stejně jako ve staré vaně - lepítky s motivem nožiček nebo podobná, ale vzhledem k tomu, že máme novou plastovou vanu, dost by mne zajímalo, jestli se tyhle „ozdůbky“ dají časem nějak neškodně odlepit? Starou plechovou vanu jsme s nimi prostě vyhodili, i když jsme tam lepítka měli jenom pár měsíců. Také by mne zajímalo jestli se to nějak opotřebovává nebo jestli vypadají pořád hezky. Možná by dost vyřešila přísavná protiskluzová podložka, jenomže máme malinkatou koupelnu bez možnosti věšení (navíc přes zimu máme plíseň v bytě), jsme bez balkonu a sušárka je ve sklepě pod sousedním domem a tam teda každý večer nemíním běhat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
6.12.06 19:27

Nemám s tím zkušenosti, ale co taková ta gumová podložka s přísavkama? Ta by se podle mě nemusela nijak moc sušit. Jen by se při čištění vany polila dezinfekcí nebo octem.

Lasička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
6.12.06 21:25

já koupila do vany takové ty malé kousky s přísavkama v podobě rybiček, neb se mi ta veliká přísavková podložka nelíbila. Malá se s nima hraje jako s vodolepkama, takže svůj účel v podstatě vůbec nesplňují, ale jsou pouhým zdrojem zábavy.
Manžel naštěstí z ní po celou dobu koupání nespustí oko, jinak bych se asi zbláznila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
6.12.06 21:37

Tak my máme ve vaně také ty protiskluzové podložky, delfínky, hvězdice a mušličky. Máme jich plnou vanu, několik jich máme přilepených na dně a několik na vaně, aby si s nimi klučina mohl hrát.
Kdyby jste chtěli, můžu vám nějaké prodat, když tak se ozvěte, jsou super.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
6.12.06 21:54

Ad koupání manželem: běžně koupe tak, že vrazí dítě do vody, sedne na záchod a pracuje na notebooku. Posledně už jsem vytekla - vylezlo z něj, že si Mates otevřel všechny lahvičky od šamponů, co stály na vaně a vypustil je do vody. Tak jsem se jen zeptala, jestli ho teda po koupání osprchoval. Hrozně se divil, proč by to prý dělal, vždyť to jsem po něm přece nechtěla…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
6.12.06 22:27

Lasičko,

Ty musíš mít pevné nervy :lol: !!!
Já už bych asi seděla za brutální vraždu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
6.12.06 23:35

tak ja zakoupila protiskluzovou podlozku do vany v IKEA. Stala par korun, nevypada to sice v nove koupelne nijak vzhledne, ale po dost osklivem uklouznuti, kdy jsme s manzelem stali prakticky u ni, vzhled neresim a resim bezpecnost.
Taky jsem chtela ty nalepovaci rybicky a spol., pak jsem je omrkla u kamaradky, ktera mi potvrdila, ze jsou tam jen na ozdobu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
7.12.06 11:59

Já měla protiskluzovou podlažku když jsem byla těhule a bála jsem se že uklouznu, ale moc mi nevyhovovala - časem se začala odlepovat, pak se i natrhla a hezky to celkově moc ve vaně nevypadalo.
Já občas taky odběhnu když dvojčata koupou. Nikdy se nestalo že by si stoupali, sedí a hrají si ve vodě s hračkama.Ale i tak už jsme koupili protiskluzové delfínky nebo co to je, ale zatím jsme je tam nedali. Doufám, že aspoń trochu tu protiskluzovou funkci plnit budou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.5.13 17:09

Ahojky, já mám ve sprchovém koutu přísavné podložky ve tvaru rybiček a dnes jsem je odstranila a je po nich obtisk a snad i trochu gumy z rybiček :-((,ale nevím, jak to mám odstranit, nerada bych zničila povrch nějakým škrábáním…pomůže někdo?? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama