WC prkénko s redukcí

2185
4.12.06 21:10

WC prkenko s redukci

Ahoj holky.
Rada bych vedela, zda nekdo vite o exitenci normalniho prkenka na WC, ktere by v sobe melo zabudovane i male prkenko pro deti (tzv. redukci). Tj, ze namisto poklopu a prkenka tam budou 3 veci na sklapeni - poklop, prkenko a male prkenko…
Myslim, ze uz jsem to nekde videla, ale v obchodech ani na netu jsem to nenasla.
Jde mi o to, ze normalni redukce pro dite se porad nekde povaluje, prekazi atd, takze bych rada mela vse v jednom.

Poradite prosim???

Diky

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.1.07 15:18

WC prkénko s redukcí

Ahojky jediné prkénko s redukcí jsem našla na http://www.maximo-koupelny.cz/obchod.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
4551
16.1.07 20:09

Prkénko nám dneska přišlo,vypadá moc dobře,shoduje se s mojí představou.Ještě ho musí manža namontovat.Pak budu referovat,jak se Ondrovi chodí na záchod. :) To před tím,jsem byla taky já :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
16.1.07 20:13

Ahoj Kami.
Diky moc za zpravu o prkenku. Budu rada, kdyz se pak ozves, jak se osvedcilo!!! :-)
A muzes mi ho prosim zmerit - abych vedela, zda bude dobre pasovat na nas zachod??? Myslim tim to vetsi prkenko pro dospele, jake ma rozmery… Fakt diky predem!!!

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
16.1.07 21:46

Ahojky,tak jsem to přeměřila.Šířka je cca7cm, celá velikost je 43krát 36,rozteč šroubů je cca 19cm.Ty úchyty na ty šrouby jsou pohyblivý a tak na tý rozteči až tolik nezáleží.Máme stařičkej panelákovej záchod,má trošku jiný rozměry než ty nový a pasuje to na něj.Prkýnko stálo 399Kč + 39Kč poštovný.Poslali ho do 10 dnů.Jo a maj obchod v Praze. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
16.1.07 22:38

Diky moc! A muzu mit jeste jednu otazku? Kdyz date to detsky prkynko nahoru, tak drzi tam bez problemu? Nepada? A nejde dat dolu zase naopak moc ztezka, aby to dite samo zvladlo??? Predem dik!!!

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
16.1.07 23:25

Tak to trochu padá,máme tam danej háček,ale nám padal i dekl na tom starým prkýnku.Náš stařičký záchod asi nebude nejlepší vzorek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
17.1.07 08:38

ONdra prkénko vyzkoušel a prohlásil,že se mu nový pinkynko moc líbí.Tak je to dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
17.1.07 12:46

Tak diky za zpravicky :-). Asi do toho taky pujdu :-)

Pa

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
1.2.07 09:24

Ahojky,
tak prkenko uz take mam! Je docela fajn, osvedcilo se, jenom pro pripadne dalsi zajemce upozornuju, ze je z dosti mekkeho plastu, takze snad vydrzi. No, dvouleta zaruka to jisti :-). Ale jinak jsem moc spokojena!!!

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
5.2.07 21:19

U nás zatím zatěžkávací zkoušku vydrželo.Manžel má metrák a neprasklo pod ním. :lol: Tak si myslím,že vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama