Prso místo dudlíka

16
9.7.21 17:06

Prso místo dudlika

Ahoj, mám dotaz. Synovi je rok a chtěla bych přestat s kojením. Kojím v podstatě od začátku jenom z jednoho prsa. A už je to vysilujici. A hlavně z prsa je i více dudlik. Uspavam kojenim, nebo spíše že si poduda prso. Hlavně v noci je třeba hodinu prisaty, občas si podudla když prso vytahnu tak je rev :roll: Takze spi se mnou v posteli a kdykoliv chce tak ma prso, ale už se to takto neda. Děkuji předem za rady odpovědi. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7375
9.7.21 17:08

Prostě nedat. Říct že máš au, bolistku, prso prelepit. A rev vydrzet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
9.7.21 17:22

U nás je to podobné, akorát že malému už je 2,5 roku :mrgreen: Na podzim plánuju odstavit. Prostě nedám, tatínek pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.7.21 17:35

@andelka83 Jo když tatínek je cita a radsi rekne at mu dam prso, nez aby brecel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32718
9.7.21 17:54
@Golfik4 píše:
@andelka83 Jo když tatínek je cita a radsi rekne at mu dam prso, nez aby brecel

Tatinek chce mit klid no ;) proste nedat a vydrzet, jina rada neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
9.7.21 18:02
@Golfik4 píše:
Ahoj, mám dotaz. Synovi je rok a chtěla bych přestat s kojením. Kojím v podstatě od začátku jenom z jednoho prsa. A už je to vysilujici. A hlavně z prsa je i více dudlik. Uspavam kojenim, nebo spíše že si poduda prso. Hlavně v noci je třeba hodinu prisaty, občas si podudla když prso vytahnu tak je rev :roll: Takze spi se mnou v posteli a kdykoliv chce tak ma prso, ale už se to takto neda. Děkuji předem za rady odpovědi. :mavam:

Nevim, proc bys mela prestat kojit :nevim:.

Jen ho nauc odpojovat. Jakmile citis, ze uz nepije, tak trosku podudlat a odpojit. Bude chvili rev, no, ale on to pochopi, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
9.7.21 18:17

Ahojky já mám syna 15m a taky mě měl místo dudlíku :mrgreen: a spinkal i s námi v posteli, ale teď je to mnohem lepší, usne u prsa a pak ho přendám do postýlky, tam spinka cca do 1ne kdy se budí na kojení a potom, se vzbudí třeba až v 7 😊 a to se ještě pomazlime 😁 ❤
A kojit plánuji do samoodstavu 😊
Takže nezoufej, bude to lepší, dej tomu čas. Samozřejmě, když mu rostou zuby spinka s námi i celou noc, takhle se vyspíme všichni 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
9.7.21 18:24
@Golfik4 píše:
@andelka83 Jo když tatínek je cita a radsi rekne at mu dam prso, nez aby brecel

No člověk si musí být jistý. Můj byl takový taky, je to jeho vymodlené „miminko“, ale už je fakt velký a začínáme tu jistotu nabývat, že už je čas a necouvneme. Dát prso řeší mnoho nejrůznějších situací, to znám. Zvlášť v jednom roce, kdy je to ještě malý prcek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15483
9.7.21 18:26

Jestli si připravená na konec kojení, tak asi nedat a vytrvat. Já jsem vždycky věděla, že na to nemám. Ale našla jsem super trik právě na dudání, ze kterého jsem úplně šílela. Takže: nechat usnout u prsa, jakmile spí, prso vytáhnout a druhou rukou jemně zavřít bradičku. Když se probudí a brečí, prso vrátit a znovu. Prý to má pomoc nejhůř napopáté, u nás to vyšlo vždycky nejhůř napodruhé. A nevím tedy, jestli to bylo zásluhou metody, asi spíš ne, ale dcerka pak velmi rychle dudat přestala a za měsíc se přestala kojit v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7375
9.7.21 18:36
@Lucie_Sx píše:
Nevim, proc bys mela prestat kojit :nevim:.

Protože ji je to nepříjemný, vysilující? Prostě někdo nechce kojit bůhví do kdy.. já zase nechápu kojení tříletých, a nedejboze pětiletých :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.7.21 18:39

@Lucie_Sx jak kojim pouze z jednoho prsa, tak je to unavujici. A když omylem kousne, tak kojim i přes bolest. Prso si moc neodpocine :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.7.21 18:40

@Pepinka23 a to se Vám nevzbudi, když ho prendate do postylky? Me se právě vzdycky vzbudil předáním :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.7.21 18:48

@Ba-stet děkuji dneska zkusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3563
9.7.21 18:49

Já jsem v roce řekla dceři, že mlíčko už není, že maminka už je na kojení moc unavená. Měla jsem štěstí, že ráda jedla jídlo a na dudlání měla dudlík, takže to vzala jako fakt. Pokud kojit nechceš, tak prostě přestaň, akorát že většina dětí, navíc co maj prso i na uklidnění, pak bude pár dní brečet a budeš muset utěšovat, než si zvykne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15483
9.7.21 18:55

@Golfik4 Zkus a dej vědět, jestli to klaplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat