Kombinování umělých mlék

Anonymní
7.7.21 17:25

Prosím o radu s umělým mlickem

Ahoj,

máme měsíčního syna a vzhledem k častým bolestem břicha a nadýmáním nám doktor předepsal mléko Althera od Nestlé hmo. Včera nám došlo, a tak jsem musela koupit v lékárně alternativu Nutrilon allergy digestiv care (po poradě s doktorkou na pohotovosti). Althera nám zítra přijde. Mám teď strach, že se malému bříško ještě zhorší, když měl na ty dva dny ten Nutrilon. Co myslíte? Je to špatný to takhle zaměnit a pak se vrátit k Altere?

Jinak jsem si četla složení tohoto Nutrillonu a na prvním místě je glukózový sirup, nechápu, jenom proto, aby mléko nebylo horke?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12687
7.7.21 17:32
@Anonymní píše:
Ahoj,

máme měsíčního syna a vzhledem k častým bolestem břicha a nadýmáním nám doktor předepsal mléko Althera od Nestlé hmo. Včera nám došlo, a tak jsem musela koupit v lékárně alternativu Nutrilon allergy digestiv care (po poradě s doktorkou na pohotovosti). Althera nám zítra přijde. Mám teď strach, že se malému bříško ještě zhorší, když měl na ty dva dny ten Nutrilon. Co myslíte? Je to špatný to takhle zaměnit a pak se vrátit k Altere?

Jinak jsem si četla složení tohoto Nutrillonua na prvním místě je glukózový sirup, nechápu, jenom proto, aby mléko nebylo horke?

Je to levna nahrazka cukru, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
7.7.21 17:35

Je ideální se držet stejného, zvlášť u citlivého dítěte a možná mu to nějaké prdíky navíc udělá, ale zase pohroma tím určitě nenastala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat