Zacpa po Kendamilu

40
6.7.21 20:26

Zacpa po Kendamilu

Ahojky :) maminky, myslite, ze je mozne aby 6ti mesicni mimco melo zacpu po mleku (Kendamil), ktere davam pouze 1 - max 2× denne? Zbytek je me odstrikane mleko a prikrmy (zelenina, maso, ovoce). Diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45
6.7.21 20:48

Těžko rict. Moje dítě to mělo i jako plné kojene. Zařadila bych do stravy více ovoce na změkčení stolice ( meruňky, svestky, hrušky) a ubrala bych třeba ryzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
6.7.21 21:02

@Tuhy_LU to vse jsem udelala, uplne jsem vyradila ryzi a banan. Zaradila jsem hodne ovoce, uvidime snad se to zlepsi.
Mala zatim neplace, ale tlaci jak blazen a jde z ni jen kralici bobek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1473
6.7.21 21:06

U nas treba delala zacpu varena mrkev v prikrmech, tak jsem pak nedavala, nebo jen v mensim pomeru… Mala jinak basti Kendamil cca od 1.mesice, a i ted ho ma rano a nekdy chce trosku pred spanim, je ji 20m a nikdy zadny problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
6.7.21 21:19

@Konys ano mrkev jsem taky ubrala, ale uplne nevyradila :) davam ji take hodne caje…v lekarne mi dali laktulosu, tak uvidim, zda ji to aspon trochu pomuze.
Holky dik :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1473
6.7.21 21:21

@Raduska870 a ten Kendamil vam basti nejak nove? Nebo ho ma uz nejakou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
6.7.21 21:46

@Konys mame ho 3 tydny, ale problem jsem zaregistrovala teprve pred cca tydnem, ale posledni 2-3 dny to jeste vygradovalo… :think: takze prave ani nevim, zda je mozne, ze by to mohlo byt z mlika no, to by se asi projevilo hned, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
6.7.21 22:28

Vrele doporucuji zajecickou horkou - mineralka, vhodna uz od malicka. Je opravdu hodne hořká a uberte davkovani a verim, ze pomuze. Je to opravdu zazrak a prirodni a funguje :). Jen si musite najit vhodne davkovani. A kdyz prezenete, tak bude proste par dni prujem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat