Průjem 13 měsíčního batolete

238
27.5.18 11:12

Prujem 13 měsíčního batolete

Zdravím, malej ma 13 mesicu…v patek měl teploty, srazela jsem cipkem.Mel í prujem který stále ma..vcera měl 5krat za den í noc dohromady.Take vcera vubec nemohl usnout, až večer. V noci a ráno se opět pokakal..rano si i ublinknul. Od pátku vubec neji, jen kojim. Včera snedl jen kousek suchého rohlíka. Dnes cele ráno spinka. Volala jsem v pátek lékaři, rikal pokud to bude trvat déle tak máme přijít…tak v pondeli nabehnú pokud se to dnes nespraví…mam o prcka strach.Jak do nej natlacilit jidlo, když nechce..?nastesti teda pije čaj. Prujem je žlutý. Mate někdo zkušenost??uz chci at mu je lépe…Je potřeba dnes zajít na pohotovost, nebo mám vyčkat do zitra a jit k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19853
27.5.18 11:15

Měl nedávno syn 10m, nenut jídlo a trvalo to čtyři dny, dávala jsem kulíška a hodně pomohla enterina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
27.5.18 11:16

Může to být i od zubů? porad si dává ruku do pusy.. Nenechá me se podívat do pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19853
27.5.18 11:17

Může, ale hodně řádí střevní chřipky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
27.5.18 11:34

@Miselka89 a vynech mlíko, to by se při průjmu nemělo, dávej suchý starší rohlík a čaj, :), a toho kulíška, ale mléko nedávej, :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
27.5.18 11:36

@Miselka89 řekla bych že střevní chřipka, no ono se to zlepší, ono když je střevní chřipka nejíš ani ty :), tak mu nenuť, zkus odvar z mrkve, ten taky staví :), ale třeba ho nepozře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19460
27.5.18 11:45

U nás to ted taky řádí. Přinesla to dcera ze školky, nejdřív zvracela, pak průjem, ted to má syn.Ani jednomu jídlo nenutím, zkouším klasickou dietu a když nechtějí, tak nejedí. Jen dbám na to, aby měli dost tekutin. Takže kulíška a enterol třeba v čaji rozmíchaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8625
27.5.18 12:24

Měli jsme nedávno taky, řádí to. Zabral Enterol, je to prý první volba, k tomu nemléčnou dietu, rýže, banán, mrkev a mléko dělat z mléka bez laktózy (kupili jsme Nutrilon a Bebu bez laktozy). S mléčnou stravou to hned tak nepřejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
27.5.18 13:13

Kojit se pri prujmu ma. Neni to UM. Radila jsem se s doktorkou. Takze bych urcite kojila a starala se hlavne o to, jestli pije. To je hlavni. I MM ma vysoky podil vody. Pokud by neco snedl, zkousela bych ty stavici potraviny, jak psaly holky. Po porade s doktorkou bych ale zkusila napr. Hylak, ten je na podporu strevni mikroflory (upravuje prujem, zacpu, planatost atd.)a muze se dat i kojencum. Ale jak pisu az po porade s doktorkou. Preju at je brzy lip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8625
27.5.18 17:14

Hylak se může dávat s Enterolem a jinak prodávají od Hippu rehydratační roztok mrkev rýže, je to nápoj, moc dobrý, 200 ml, stojí asi 40 Kč, kupovala jsem v Globuse u dětské výživy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
28.5.18 02:17

Priteli je od včerejška zle…a já začínám mít křeče v břiše a pocit na zvracení. Dnes půjdu s malym k doktorce. BY MĚ zajímalo co jsme kde chytli:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8625
28.5.18 03:48
@Miselka89 píše:
Priteli je od včerejška zle…a já začínám mít křeče v břiše a pocit na zvracení. Dnes půjdu s malym k doktorce. BY MĚ zajímalo co jsme kde chytli:(

Já jsem to od malé taky chytla. Enterol mi ale nestačil, musela jsem dostat antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama