Průjem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Keny
Kecalka 104 příspěvků 08.06.10 08:35
průjem?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat abych neletěla hned k doktorce. Dcerka už týden mám divnou stoličku. Vždycky má bobíky a teď má takovou řídkou neni to uplně průjem ale něco podobého. Navíc jí má žlutou to normálně taky neni. Minulý týden se jí ve středu prořízli zoubky, tak jsem si myslela že je to k tomu,ale te%d teda nevím. Moc děkuji za radu. Hezký den

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.06.10 08:41

Nepíšeš, jak máš staré dítě, ale podle těch zoubků cca 6 měsíců? Průjem neznamená, že je stolice řídká, průjem je, pokud je častá (myslím že 5 a víckrát za den). K zoubkům to být může, Anežka taky měla průjem před každým zoubkem (a i když jí vylezly, tak můžou růst další). A je jen kojená? Barvu stoličky ovlivňuje víc faktorů.

Pokud máš ale pochybnosti, tak nejlepší bude zavolat doktorce a ona už ti řekne, jestli máte přijít. Na průjmu je nejnebezpečnější odvodnění.

asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 08.06.10 08:59

Kdyby byla jen kojena, nemela by bobiky :)
U nas je to ted to samy, maly zacal jist temer pred 14ti dny, do ty doby jen kojeny, hned mel tuhone, ale ted zhruba od soboty prujmuje. Je to skoro stejna konzistence, jako pri plnym kojeni, obcas vodovejsi. Uz jsem zacinala byt lehce nervozni, ale dneska rano jsem nasla prorizlou dvojku, tak snad to bylo tim.

Keny
Kecalka 104 příspěvků 08.06.10 11:32

Je jí 13 měsíců a nekojim jí. Ona mi i celkově špatně pije

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >