Průjem u novorozence v 6 týdnech

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27
16.1.22 14:38

Průjem u novorozenec 6 týdnu

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, mám doma 6ti nedělní miminko, máme podezření na ABKM, tak jsem oba na dietě. Ale dnes jsem našla v plence toto Viz foto. Je to průjem? Malý si takto uprdnul. Jsem prvorodička a vlastně nevím jak průjem poznat. :( jinak malý papa, horečku nemá a přijde mi spokojený. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2032
16.1.22 14:53

No standard to neni, ale jestli jinak pribyva a je spokojeny, tak bych to jen pozorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
16.1.22 14:57

@Dobrej_tym myslíš, že to není standart - barvu ci konzistence, či že se to hodně vsaklo do plenky. Zelené je to díky UM, od dr potvrzeno, že může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
16.1.22 15:00

@NikolDH Tak tekute a nacernale. Ale tak v sesti tydnech bych nedelala zavery :) Davej mu UM na pozadani, at vypije, kolik chce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
16.1.22 15:08

@NikolDH jaké máte UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
16.1.22 15:13

@kavenka máme altheru a pijeme ji cca 10 dní. A do toho ještě tedy i kojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
16.1.22 15:39
@NikolDH píše:
@kavenka máme altheru a pijeme ji cca 10 dní. A do toho ještě tedy i kojím.

Ty ji pijes taky? :lol:… ne promin… kazdopadne k veci, obcas se stane, ze jedna stolice muze byt jina, pockala bych, jak budou vypadat ty dalsi a pripadne resila s mudr. Treba ta dali uz bude zas normalni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
16.1.22 15:47

@DandátkoP já ji nepiju bych to ani nedala strašně to smrdí. :D malý má můj obdiv. Kdyby to byl průjem, tak nestíhám měnit pleny, chápu to dobře ne? Toto bylo zatím jen jednou a to před cca 2 hodinkami. Každopádně vyčkám na další plenku. Snad to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
16.1.22 19:37

@NikolDH určitě počkej. Ono to může chvilku trvat než mléko sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
115
16.1.22 20:06

Syn měl jako 3 měsíční prujem a nechtěl pít.. kakal snad 10× denně jen hnědou vodu, tak jsme jeli na pohotovost pro jistotu.. na pohotovosti udělali ster, prohlédli ho a řekli že pokud pije a dostatečně cura, tak že mám být v klidu :) někdy je to holt řidší:))
U 6 týdenního se stejně nedá nic moc sama dělat, dávej mlíčko dal a uvidíš:)
Kdyztak zavolat doktorce a poradit se kdyby to bylo častější :hug: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
16.1.22 20:43

@E92 děkuji. Jen se zeptám proč se u 6ti týdenního mimca s tim nedá nic dělat? A jak vám to přešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
115
17.1.22 09:33
@NikolDH píše:
@E92 děkuji. Jen se zeptám proč se u 6ti týdenního mimca s tim nedá nic dělat? A jak vám to přešlo?

Myslela jsem to tak že ho nemůžeš nacpat praskama nebo mu dát nějakou jinou dietu.. že pijí jen to mlicko:)).. my jsme Teda dostali ještě tasectan pro děti proti průjmu, ale malej to v mliku poznal :D a nechtěl to vypít moc.. ale to bych mu medavala bez doktorky:) to se porad prvně radeji s doktorem:)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
17.1.22 10:22

@E92 tak zakladatelka spíš řeší tu alergii na bílkovinu kravského mléka ABKM u které se průjem vyskytuje. To nemůžeš srovnávat s klasickým průjmem. To je úplně jiná situace ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.1.22 11:44

Děkuji za odpovědi. ;) S dr. Jsem to řešila, prý je to normální, že se to může stát. Každopádně to máme hlídat a ve středu jdeme na kontrolu, tak máme sebou vzít projistotu plenku, že na ni mrkne. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
115
17.1.22 16:12
@NikolDH píše:
Děkuji za odpovědi. ;) S dr. Jsem to řešila, prý je to normální, že se to může stát. Každopádně to máme hlídat a ve středu jdeme na kontrolu, tak máme sebou vzít projistotu plenku, že na ni mrkne. :roll:

Držím palce, aby to nic nebylo :hug: je fajn, že se na vás raději mrkne, budes klidnejsi :) :kytka: kamarádka má syna kterej má alergii a ten měl v plince krev a kakal mockrát za den jako průjem.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat