Dcera 4,5 měsíce nechce jíst

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.22 23:54

Dcera 4,5 měsíce nechce jist

Ahoj, prosím je u někdo kdo zažíval něco podobného? Dcera 4,5 měsíce. Od 4.týdnu plně na UM. Před cca 14 dny ji vylezl první Zoubek dole. Tento týden druhy spodní. Od včera hrozne málo pije(ji) Včera vypila cca 500ml za cely den, dnes 400ml. Brečí u toho a flašku proste kouše a přežvykuje a mléko plive. Prikrmy zatím nedavame, jelikož prospivala a má 7,5 kg, bylo nám doporučeno začít až od 5.měsíce. Denně vypila cca 1000ml. Myslím tím UM. Vodu ani cajik nechce. Jde mi o to, zda to muže být k zoubkum? Nemůže z tak maleho množství být třeba dehydrovana? Nebo je to dostatek? Nevrla není, spinka furt stejně, od narozeni spi 10-11 hodin v kuse. Je spokojena, jen mě trápí to mliko no. Samozřejmě pokud to bude přetrvávat, dojdeme v pondělí k dr. Spis jsem je potřebovala teď před víkend trochu uklidnit, ze se ji nic nemůže stát, z tak maleho množství mlika(tekutin)Teplotu ani nic jiného nemá. Jen dneska neměla stolici(asi jak málo ji, ale ze by ji bolelo brisko mi nepřijde) mléko má od zacatku stejné. Nikdy jsme neměnili. Moc dekuji za případně rady. A hezky víkend všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
475
16.1.22 00:14

Měla jsem to úplně stejně, ale moje malá nemá ještě zuby (za týden má 4 měsíce). Z ničeho nic nepila, flašku odmítala, vždy si jenom cucla cca 30 ml a konec :? Trvalo to asi 3 dny a nejednou zničeho nic to přešlo a už baští zase jako o závod :* vůbec jsem nepřišla na to, co to mělo být… Zuby nic jak jsem psala, teplotu neměla, prostě hodné usměvavé miminko, které krásně spinká, ale asi držela dietu no :mrgreen: :mrgreen:
A věř, že vaše pije ještě krásně, mě za celý den vypila max 300 ml, to byly nervy!! 8o
Radu nemám, ale dle mého to zase přejde, pokud vypadá jinak spokojeně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 09:23

@Cucajz moc dekuju za uklidnění. Dneska už pije lépe. Tak asi taky držela dietu🤣 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
475
16.1.22 09:30
@Anonymní píše:
@Cucajz moc dekuju za uklidnění. Dneska už pije lépe. Tak asi taky držela dietu🤣 🤣

To jsem ráda, že už jí zase chutná :D asi holky hubnou do plavek :mrgreen:
Není vůbec za co :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat