Průjem v 6tt

Anonymní
13.6.20 12:54

Průjem v 6tt

Ahoj všem, :mavam: :mavam:
rada bych Vás poprosila o vaši zkušenost. Jsem v 6tt a už 3dny mě trápí silný prujem. I 10× za den jdu. Když jsem hovořila s dr.na infekční řekla mi, ze mě nemůžou stejně léčit atb a si koupím tasectan a beru ho + dieta.
Mám teď obavy zda to nemůže ublížit tomu malému :(
Mám za sebou par ZT, tak se bojím.
Navíc jsem byla na ko a ještě nebylo vidět srdíčko, tak jsem ze vseho hodně rozhozena.

Budu rada za každou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2560
13.6.20 13:12

Nebrala jsem nic, průjem jsem na začátku měla u obouch jako přiznak těhotenství v 6tt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 13:12
@mackA159 píše:
Nebrala jsem nic, průjem jsem na začátku měla u obouch jako přiznak těhotenství v 6tt..

Já chodím 10× denně nic nejim téměř.

• Nahlásit
  • Citovat
2560
13.6.20 13:14
@Anonymní píše:
Já chodím 10× denně nic nejim téměř.

Měla jsem to stejně, šla pak ze mě jen voda… Jestli ti ten tasectan doporučil gynekolog, tak bych se nebala.nebo se porad v lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 13:16
@mackA159 píše:
Měla jsem to stejně, šla pak ze mě jen voda… Jestli ti ten tasectan doporučil gynekolog, tak bych se nebala.nebo se porad v lékárně

Ze mě taky jde jen voda. Mám křeče v břiše. Tasectan mi doporučili na infekčním a lékárníce také říkala, ze to určitě mužů.
Jsem z toho nešťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
12098
13.6.20 13:54
@Anonymní píše:
Ze mě taky jde jen voda. Mám křeče v břiše. Tasectan mi doporučili na infekčním a lékárníce také říkala, ze to určitě mužů.
Jsem z toho nešťastná.

2 odbornici potvrdili, ze je to ok. Chapu velky strach po spatnych zkusenostech, ale takhle se zblaznis. Pokud je mas strach brat tak ty leky neber a doufej, ze zabere dieta :nevim: Hlavne, at se nedehydrujes, jidlo dozenes pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3690
13.6.20 13:56

Já sem měla u obou dětí shodou okolností střevní chřipku z cestování na začátku a jsou v pořádku. Dodrzuj dietu, odpočívej a bude to dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 14:06

@JancaS84 @beruska9
Léku se nebojím. Spis té srajdy, aby neublížila. 4dny mě přijde už moc

• Nahlásit
  • Citovat
2560
13.6.20 14:42
@Anonymní píše:
@JancaS84 @beruska9
Léku se nebojím. Spis té srajdy, aby neublížila. 4dny mě přijde už moc

Když budeš dodržovat pitný rezim, tak neublíží. Já ji měla asi 14 dní… Dotoho jsem i blila :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 14:51
@mackA159 píše:
Když budeš dodržovat pitný rezim, tak neublíží. Já ji měla asi 14 dní… Dotoho jsem i blila :poblion:

Snad jo, přemýšlím jestli to není třeba nějaká infekce nebo něco. No uvidíme. Pít piju, to je jediný. Snad mě to brzo přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
54
13.6.20 17:48

Já jsem měla průjem i se zvracením cca v 11tt, neudržela jsem v sobě téměř nic a malý je v pohodě :blush:. Můžeš Tasectan nebo živočišné uhlí, vyhnula bych se Smectě (donedávna doporučovaná, nyní ne pro obsah olova v jílu). Určitě nasadit probiotika v maximální dávce. Hodně tekutin, po lžičkách vychlazenou Coca colu a dietu. Pokud bys nezvládla příjem tekutin, pak je nutná infuze, ale pokud nezvracíš, tak by to to mělo být v pohodě. Pokud by průjem trval déle než 4 dny, tak skočit k obvodnímu nechat si udělat výtěr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 11:29
@Ayinka3 píše:
Já jsem měla průjem i se zvracením cca v 11tt, neudržela jsem v sobě téměř nic a malý je v pohodě :blush:. Můžeš Tasectan nebo živočišné uhlí, vyhnula bych se Smectě (donedávna doporučovaná, nyní ne pro obsah olova v jílu). Určitě nasadit probiotika v maximální dávce. Hodně tekutin, po lžičkách vychlazenou Coca colu a dietu. Pokud bys nezvládla příjem tekutin, pak je nutná infuze, ale pokud nezvracíš, tak by to to mělo být v pohodě. Pokud by průjem trval déle než 4 dny, tak skočit k obvodnímu nechat si udělat výtěr.

Vypadá to, ze tasectan zabral a průjem už nemám, ale chodím pořad. A teda mám hrozné křeče v břiše.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama