Prujezd Letnou

2073
5.1.09 13:57

Prujezd Letnou

Ahoj holky,
v sobotu potrebuji jet do Prahy (autem) - a bohuzel i projet Letnou - a jelikoz se bezne v Praze nevyskytuji nevim, jak to tam ted s dopravni situaci je.
Naposledy jsem tam jela v rijnu a to se dalo celkem v pohode projet, proto jsme se chtela zeptat jaka je situace nyni - je mozne ji autem projet nebo musim jet jinudy.
Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1083
5.1.09 14:19

Ahoj, Letnou projedeš u stadionu sparty je udělaná objížďka, možná to tam bude trošku ucpané, ale projedeš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
5.1.09 19:54

Diky moc.
Ja jak jsme jela v rijnu tak to prave bylo, ze se rovne jelo kolem archivu a nazpatek po te objizdce. No a ted jsme slysela, ze se prave ta cesta kolem archivu take uzavira, tak jsme se bala jeslti je to v obou smerech prujezdne. Takze jeste jendou moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
5.1.09 20:13

Já teď na MD jezdím do Prahy jen občas…ale skoro jsem za ty zácpy ráda - aspoň vím, kudy jet - s davem!! :lol: :lol: Cestou ze západu máme 3 staveniště (konče tou Letnou) a jezdí se tam každé 2 týdny jinak. Když člověk jede sám na noc, den po aktuální změně, tak to aby se ubrejlil, kudy si to zase má šněrovat po novu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5957
6.1.09 12:41

Prujezdne to je, ted se jezdi obema smery po te objizdce kolem Letenskeho parku a u stadionu je udelany maly kruhak, pres ktery se vyjizdi a najizdi, ale zacpy jsou velike :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama