Prvé botičky - kedy ste kúpili?

103
27.3.17 19:51

Prvé botičky,-kedy ste kúpili?

Ahoj holky, kedy ste pořídili vašim deťom prvé botky na von? Až keď už úplne chodili samostatne alebo ešte dřív. Dcéra je v štádiu že strieda chodzu s lozením,,láka ma to,–kúpiť jej botičky, ovšem neviem ako dlho to ešte potrvá až bude naozaj sama chodiť,,,a voobec neodhadnem ako dlho jej botky vydržia,,2-3 mesiace??(ako rýchlo tá malá nožka može rást…Díky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Doe_Jane
27.3.17 19:53

Až když začal sám chodit, v 9,5 měsících, boty stály skoro tisícovku takže jsem ráda že jsem to nekoupila hned jak začal chodit kolem nábytku

• Nahlásit
  • Citovat
19068
27.3.17 19:56

@Aromar Dokud to střídá s lezením, koupila bych maximálně kožené capáčky, botičky by při lezení jen překážely. Já budu kupovat, až bude prcek fakt jen chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
27.3.17 20:00

Až když kluci chodili sami bez lezení. Prostě jak byli schopni venku chodit takže cca ve 12m-13m.Do té doby jen doma bez botů.
První botky koupené tady na bazaru(Protetica, Santé)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15061
27.3.17 20:00

Pokud ještě dost leze, stačí ponožky nebo capáčky. Rozhodně nic, co omezuje nohu-ta musí pracovat, nesvazovat do kotníkových botek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48880
27.3.17 20:12

Neboj, teď tě to jen láká, užívej, dokud je kupovat nemusíš, protože za chvíli budeš mlátit hlavou do zdi, kolik musíš každých pár měsíců do bot nacpat peněz :-D Ne, chápu tě, ale fakt je ještě čas, botky koupit, až ti bude venku spolehlivě jenom běhat. Jinak dceři od prvních bot vyskočila za tři měsíce noha o tři čísla, kupovala jsem rovnou po dvou číslech, ale stejně vystřídala během tří měsíců troje boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 20:30

První botičky až když začne díte chodit a to rozhodně není obcházení nábytku.-) syn obcházel od 8 m, chodit začal až 12,5..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3210
27.3.17 20:44

Koupila bych, až by byly nezbytně potřeba. tedy doma nikdy:), venku zrovna tento týden by stačili na chvíli kožené capáčky. takžeaž by potřeboval chodit venku i v situacích když bude echt zima/mokro/bláto/MHD:) tak bych dala botky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11399
27.3.17 21:06

Měla kožené capáčky na první kroky venku, boty jsem kupovala, až když asi měsíc chodila doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
27.3.17 21:25

Ja jsem koupila jiz ted-dcera 13 m, jen obchazi nabytek.ale ma je jen na zahradu, chce stat u lavicky a u terasy apod…takze jestli chodite ven a chce stat, koupila bych.domu netreba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
27.3.17 21:29

Teď, když začalo být venku přijatelné počasí na to, aby se pohyboval venku z kočáru. Chodí skoro dva měsíce, doma ale i tak pořád naboso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
28.3.17 09:03

Je lepší počkat, až se dítě naučí chodit samo a hlavně samo bude držet rovnováhu a zpevní si klenbu, aby si nezkazilo zbytečně brzo držení botičkami. Jinak my botičky dostali ještě než zcela chodila, pro radost rodičů (dárců) jsme je dceři občas dali, a akorát je dodřela, jak v nich lezla po 4 a spíš jí vadily - byly to klasické kotníčkovky jako za mých mladých let, které nejsou vhodné. První botky od nás dostala až když se sama rozchodila, tak asi 14 dní poté.
A od obcházení nábytku do chození v prostoru to může i pěkně trvat, nám začala obcházet nábytek v 9m, ale skutečně sama chodit až ve 14m.
Koupili jsme botky tak akorát na nohu (vel 21), na vložce byly vyznačeny červeně prostory, co musí zůstat volné vpředu a vzadu a má je skoro 3. měsíc a budeme kupovat nové, protože už do těch červených začala zasahovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
28.3.17 22:32

Díky holky za príspevky,,pomohli ste mi:-),,takže ešte počkáme až sa dcérka naozaj rochodí,,síce už doma prejde cca 3-5m sama keď má chuť,,ale keď ju dám na zem napr. na detskom hristi tak je to jasne lozenie:-)..no ja tipujem ešte tak 2 týždne-mesiac,,ale je to skutočne len moj odhad..Inak Superfit sme dostali i my od mami a raz som jej ich skusila dať len tak zo srandy a nechcela ich na nohe ani náhodou..budeme kupovať nejaké barefooty,,i mne prídu kotníčkové zastaralé,,majte sa krásne a užívajte nádherné jarné dni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama