První hormonální antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 19:30
První ha antikoncepce

Ahoj. Dnes jsem dostala ms a mám napsanou ha. Ale můžu ji koupit až v pondělí. To si ji můžu vzít az třetí den ms, je to problém? A ještě když si ji vezmu tak za těch 21 dni tedy za 14 dní po ms dostanu znovu ms? Moc vam děkuju za odpovědi :)

Reakce:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 08.06.19 19:34

Nevím jak to je s ms když nasadíš až třetí den nebo celkově jak to funguje, ale vím že se prášky nasazují první den ms, a hned si chráněná, za sebe vím, že ms normálně pokračuje, a další dostaneš za těch cca 21 dní jak dobereš plato, já být tebou si ji koupím a počkám ještě měsíc do té další a nasadila bych první den, aby jsi si zbytečně nerozházela cyklus, a byla chráněná prakticky hned :)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 08.06.19 20:16

@onajeblond HA se nutne nemusi nasazovat prvni den cyklu ;) zakaldatelko informaci o tom, zda je mozne HA nasadit i jiny, nez prvni den cyklu, najdes v pribalovem letaku :kytka: jinak az doberes platicko, tak to za cca tri, ctyri dny dostanes, ale je taky mozne, ze budes cele prvni platicko spinit, to nikdo nevi :nevim:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 08.06.19 21:18
@Tazvesnice píše:
@onajeblond HA se nutne nemusi nasazovat prvni den cyklu ;) zakaldatelko informaci o tom, zda je mozne HA nasadit i jiny, nez prvni den cyklu, najdes v pribalovem letaku :kytka: jinak az doberes platicko, tak to za cca tri, ctyri dny dostanes, ale je taky mozne, ze budes cele prvni platicko spinit, to nikdo nevi :nevim:

Já vím, ale psala jsem, že nevím jak to pak je s tou ms :)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 08.06.19 21:23

@onajeblond no to ve finale nevi nikdo, jak bude reagovat telo zakladatelky ma HA :kytka:

čundračka
Povídálka 25 příspěvků 08.06.19 21:24
:palec: :palec:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 08.06.19 21:43
@Tazvesnice píše:
@onajeblond no to ve finale nevi nikdo, jak bude reagovat telo zakladatelky ma HA :kytka:

to je fakt, ale myslím si stejně že si rozhází cyklus, už tak je to celkem perda pro tělo ty prášky a kor takle je domotat, proto to má určité řád no :)

Váš příspěvek
Reklama