První láska? Kdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza530
Nováček 1 příspěvek 17.02.18 18:54
První láska ? kdy

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat na první lásku.. Kdy je podle vás nejlepší.. Je mi 15 a nikdy jsem kluka nemela.. Nespecham na to ale uz docela citím že bych si někoho přála.. :D Jaký názor máte na první lásku v 15? Děkuji za odpovedi :P.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 17.02.18 18:59

Správný čas na první lásku je ten, kdy přijde. Je jasné, že si někoho v tomto věku přeješ, možná i přijde, možná později, určitě se nesnaž nalepit na prvního ňoumu, který půjde okolo. Bav se s přáteli, věnuj se svým zálibám a určitě na někoho natrefíš.

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 17.02.18 19:00

Až to přijde :)

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 17.02.18 19:01

@Tereza530 Je ti 15, takže za mě neni kam spechat…Mužeš ji potkat ted( a užít si ji), mužeš ji potkat za rok, za dva, ale taky treba za pet let. Já nasla prvni lasku až po dvacítce a i když netrvala prilis dlouho, porad na neho vzpominám(je to už pred deset let)…Neboj, až to prijde, tak to prijde…rozhodne není kam spechat

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 17.02.18 19:07

Já měla první lásku v 15-ti byli jsme spolu jen půl roku, ale bylo to moc fajn a pěkné. Pořád se s tim klukem občas potkávám, bydlíme oba ve stejnym městě, pozdravíme se, prohodíme pár vět. Ráda na něj zavzpomínám :lol:. Pak jsem měla pár známostí, ale nebylo tam takové to NĚCO. Než jsem potkala svého současného manžela, takže vlastně mou druhou lásku :mrgreen: :srdce:.

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 17.02.18 19:15

Já začala se svým mužem chodit v 15, bylo mi 15 let a 8 měsíců. Letos spolu budeme 28 let.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 17.02.18 19:16

Já jsem svoji první lásku poznala ve 13 letech. V 16 letech jsme spolu začali chodit a doteď jsme spolu. :) takže ty svoji první lásku můžeš poznat také kdykoliv. Třeba za měsíc, rok, 5 let… :kytka:

Martanka92
Kecalka 261 příspěvků 17.02.18 19:16

Já měla svoji první lásku 2 měsíce před 17 Narozeninami, teď jsme spolu 10. rok, máme 2 děti a jsme druhý rok manželé. Neboj, jednou to přijde,. Klidně i samo ;) Nijak jsem lásku nehledala, ale manžel si našel mě :lol:

Lucias241
Kecalka 209 příspěvků 17.02.18 19:19

Me bylo 15 let a jeden mesic, kdyz jsem potkala sveho manzela. Jsme spolu 17. let a z toho 11. let svoji

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22806 příspěvků 17.02.18 19:32

@Tereza530 neexistuje přesný čas, kdy by si měla potkat svojí první lásku…mě bylo 15, bylo to hezký…někdo může v 17 někdo až ve 30…

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 17.02.18 19:40

Ja poznala svou prvni lasku v 19 :) a muzu rict, ze byl prvni uplne ve vsem. :lol: No, zatim jsme spolu rok. Tak snad nam to dlouho vydrzi :srdce:

Margery
Kelišová 6855 příspěvků 1 inzerát 17.02.18 19:46

16-18 let :mavam:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 17.02.18 20:17

V 15 jsem začala souložit. A to jsme museli čekat. A láska, no,… :mrgreen:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18924 příspěvků 17.02.18 20:21

Ta nejkrásnější, s těmi prvními zážitky, klasickým chozením, trávením víkendů, výlety, trvající déle než pár týdnů, měsíců, přišla v 18. Moje první láska mi právě nalila horký čaj, protože jsem nemocná :srdce:
Předtím to byly takové zakoukani, sympatie, úlety ( většinou kluci ze školy). Člověk byl schopný být zabouchly do dvou tří najednou, anebo každý měsíc do někoho jiného. Ale to bylo ještě v minulém století, možná dneska je to jinak :think:

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 17.02.18 20:24

Já měla první lásku v 15, žádné velké zamilovaní z toho nakonec nebylo. A v 16ti jsem pak začala chodit s mým nyní už manželem, jsme spolu 12 let. Nespěchej na to. Věnuj se svým koníčkům…a určitě potkáš nějakýho fajn kluka. :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama