První návštěva na gyndě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 20:10
První návštěva na gynde

Je mi 15 let a ještě nikdy jsem nedostala menstruaci, zítra mám jít poprvé na gyndu a zajímalo by mě co mi tam budou dělat?? Hrozně se bojím protože skoro každý den masturbuji. Prosím poradte co mi tam budou dělat

Reakce:

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 22.10.18 20:14
@Anonymní píše:
Je mi 15 let a ještě nikdy jsem nedostala menstruaci, zítra mám jít poprvé na gyndu a zajímalo by mě co mi tam budou dělat?? Hrozně se bojím protože skoro každý den masturbuji. Prosím poradte co mi tam budou dělat

A proč sem píšeš že se bojíš protože každý den masturbujes?

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 22.10.18 20:16

Neboj, doktor se že bude ptát na informace, jestli si panna, atd..Pak tě vyšetří, není to nic hroznýho jen trochu nepříjemný.
Jdeš s mamkou nebo sama?

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 22.10.18 20:19

Nebudou ti delat nic, masturbace s tim nema co delat, jednak proto, ze to dela temer kazdej a jednak proto, ze doktora to fakt nezajima. Zepta se te, jestli jsi uz mela sex, vypta se na rodinnou anamnezu, zepta se, proc jsi tam a vysetri te - to nevim jak, pokud jsi panna. Ale rozhodne bych se toho nebala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >