První návštěva na gyndě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 20:10
První návštěva na gynde

Je mi 15 let a ještě nikdy jsem nedostala menstruaci, zítra mám jít poprvé na gyndu a zajímalo by mě co mi tam budou dělat?? Hrozně se bojím protože skoro každý den masturbuji. Prosím poradte co mi tam budou dělat

Reakce:
Annabela11
Závislačka 2806 příspěvků 22.10.18 20:14
@Anonymní píše:
Je mi 15 let a ještě nikdy jsem nedostala menstruaci, zítra mám jít poprvé na gyndu a zajímalo by mě co mi tam budou dělat?? Hrozně se bojím protože skoro každý den masturbuji. Prosím poradte co mi tam budou dělat

A proč sem píšeš že se bojíš protože každý den masturbujes?

Celeste97
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 22.10.18 20:16

Neboj, doktor se že bude ptát na informace, jestli si panna, atd..Pak tě vyšetří, není to nic hroznýho jen trochu nepříjemný.
Jdeš s mamkou nebo sama?

Azeretereza
Závislačka 2520 příspěvků 22.10.18 20:19

Nebudou ti delat nic, masturbace s tim nema co delat, jednak proto, ze to dela temer kazdej a jednak proto, ze doktora to fakt nezajima. Zepta se te, jestli jsi uz mela sex, vypta se na rodinnou anamnezu, zepta se, proc jsi tam a vysetri te - to nevim jak, pokud jsi panna. Ale rozhodne bych se toho nebala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slova podpory nepřišla: „Ve volbách budete slabší partner,“ řekl Zeman Soukupovi

Mediální magnát, moderátor a velký podporovatel Miloše Zemana Jaromír Soukup... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >