Silná menstruace i po citronu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 08:13
Silná menstruace i po citronu

Dobrý den..Od minulé soboty do čtvrtka jsem každý den jedla citron, abych měla slabou menstruaci..Ve čtvrtek jsem ji dostala a v pátek byla strašně silná, přitom jsem jedla ten citron a spoléhala na něj..Prosím vás, co opravdu pomáhá, abych měla slabou menstruaci? Antikoncepci jsem brala před rokem a vysadila letos v únoru a vracet se k ní nechci..

Reakce:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 20.10.18 08:30

Opravdu veris, ze citron dokaze tolik ovladnout hormony zeny? :roll:

nozu
Extra třída :D 11670 příspěvků 20.10.18 08:31

zkus ascorutin trikrat denne tri tablety. ale netusim, zda to jde dlouhodobe. me to gynekolozka doporucila zkusit na oddaleni menstruace. nezabralo to, ale byla mnohem slabsi.

lachtanice86
Kelišová 6395 příspěvků 20.10.18 08:33
@Anonymní píše:
Dobrý den..Od minulé soboty do čtvrtka jsem každý den jedla citron, abych měla slabou menstruaci..Ve čtvrtek jsem ji dostala a v pátek byla strašně silná, přitom jsem jedla ten citron a spoléhala na něj..Prosím vás, co opravdu pomáhá, abych měla slabou menstruaci? Antikoncepci jsem brala před rokem a vysadila letos v únoru a vracet se k ní nechci..

To je poprvé co slyším o tom že by citron měl fungovat na sílu ms. Vždy jsem jen slyšela že je na oddálení. A před ha si ji měla taky silnou? Já ji mam silnou a bolestivou celý život. Před ha i po ha.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 20.10.18 08:39

Podle mě musíš prostě zkoušet. Co zabralo jedné, nemusí zabrat druhé. Já vím, jsem moc neporadila. Zkusila bych bylinné čaje, ženské čaje. Teď jsem našla nějaký dhataki čaj, co by měl pomoct. (prubla bych recenze) Plus bych nepřestávala s tím citronem :palec: nic s ním nezkazíš a třeba to pomůže až po dlouhodobém užívání.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 20.10.18 09:11
@pajaxy píše:
Opravdu veris, ze citron dokaze tolik ovladnout hormony zeny? :roll:

Vitamin C zeslabuje menstruaci. Mě to třeba pomáhá, ale nedá se na to spoléhat. Beru dlouhodobě. Někdy je silnější někdy slabší, ale už se mi nestává, že menstruační kalíšek musím měnit co 2h, aby nepřetek.
K zakladatelce. Zkus to s Cčkem znovu v dalším cyklu. A jak tu radí asi bych zkusila bylinné čaje. Ale nečekej, že pokud máš od přírody silnou MS, že potom budeš třeba jen špinit. Tak to prostě nefunguje, bohužel.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 20.10.18 09:13

Citron má lehce zmírnit, ale musíš ho jíst dlouhodobě ne týden :roll: je to na tej bázi vitamínů C, ten ascorutin je taky víceméně to Céčko :nevim: ségra na to myslím ještě používá kontryhel

Konnny
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 20.10.18 09:14

Vitamin C stahuje cévy, tak citron není od věci. Když jsem měla opravdu problémy, psala mi doktorka Pambu, na první 2-3 dny, ta zabírá a k tomu jsem si ještě mačkala citrony.

brumi
Kelišová 6519 příspěvků 20.10.18 09:50
@Anonymní píše:

ascorutin je volně prodejný

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 20.10.18 10:50

Na silnou menstruaci piju caj z rebricku. Funguje moc dobre. Piju az v den silne menstruace 2 salky denne. Ale mohl by se uz pred menstruaci, to jsem nikdy nezkousela. Je i proti ms krecim.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 20.10.18 10:51

A doporucuju behem menstruace nepit kafe, kolu atd. Vse kde je kofein. Jen to podporuje krvaceni.

modravlocka
Kecalka 244 příspěvků 20.10.18 12:30

Ono hlavně záleží na tom, co považuješ za silnou menstruaci. Normální menstruační krvácení by melo byt silnější než pseudomenstruace při hormonální antikoncepci. Druhy den byva nejhorsi. Samozrejme pokud z Tebe tece krve jak z vola, menstruace je silnější než je běžné nebo trvá nepomerne dlouho, normální to není. To bych pak spis zkusila ty bylinky, třeba kontyhel a řebricek upravují menstruační cyklus. Nicmene přijde mi, že chceš spis docílit tak slabeho krvácení jako při prascich (ale bez nich), což je nerealne.

mistakemm
Kecalka 314 příspěvků 20.10.18 14:13

Rutascorbit. Myslím, že dříve se to prodávalo jako ascorutin. Je to volně prodejný doplněk stravy, koupíš v lékarně. Je to kombinace rutinu a vitamínu C. Skvěle zabírá na zeslabení menstruace. Na oddáloení asi, to jsem nezkoušela, na to spíš léky na předpis.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >