Odřeniny tam dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naty98
Nováček 3 příspěvky 16.10.18 21:57
Odřeniny tam dole

Ahoj, včera jsme s partnerem provozovali „ruční práci“ a zřejmě to trochu přehnal s intenzitou a drsností. Mám dole odřeninky a od včerejška mi teče krev. Jak dlouho trvá než se to zahojí popř nehrozí infekce? A co s tím krvácením? :think: :nevim:

Reakce:

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 16.10.18 22:16

Lubrikační gel je kamarád… Teda pro příště. (a tedy pokud partner neměl na kratičko ostříhané nehty a zapilované je do hladka, tak je trošku kretén)

Teď holt noste volnější spodní prádlo a sukně, než se to zahojí a infekce pochopitelně hrozí - potřebujete dezinfikovat a to asi po každé návštěvě toalety. Šla bych do betadine, to nebude pálit.

Příspěvek upraven 16.10.18 v 22:20

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 16.10.18 22:20

jinak pokud krvácíte z něčoho jiného než z odřenin na vulvě - vnější část - pokud máte nějaké poranění i v pochvě - vnitřek- a bude to zítra pokračovat, nebo vás začne něco bolet, případně budete mít teplotu, tak upalujte na gynekologii.

Podobná zranění jsou častá a běžná, není potřeba se stydět, ale pokud se to zkomplikuje, tak to neřešte doma, ale u lékaře.

Dezinfekce patří jen na vnějšek, rozhodně ji nemažte či nenalévejte do pochvy. Tím byste si způsobile při nejlepším kvasinkovou infecki, při nejhorším nějaký ošklivý zánět.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16730 příspěvků 16.10.18 22:31

tak holt příště opartněji :think: Mě se jako lehká desinfekce osvědčilo nakapat na kalhotky pát kapek tea tree oil, docela to zabírá a je to šetrné :kytka:

Pesimistaa
Závislačka 3115 příspěvků 17.10.18 00:07

@Naty98 asi ji nemas kalibrovanou na fisting,
ted se jen modli, aby byla natrzena jen venku a nikoli nekde uvnitr

Paoloska
Echt Kelišová 8131 příspěvků 17.10.18 08:20
@Pesimistaa píše:
ted se jen modli, aby byla natrzena jen venku a nikoli nekde uvnitr
:mrgreen: kalibrovanou na fisting… :mrgreen: :palec:

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 17.10.18 09:11
@Pesimistaa píše:
ted se jen modli, aby byla natrzena jen venku a nikoli nekde uvnitr

Kalibrovanou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bože :mrgreen:

Zakladatelko, ono se to zahojí, taky se mi to už stalo. Kdyby tě bolelo břicho, horšilo se to, tak jdi k dr, jinak t přejde samo. Vnějšek desinfikovat, vnitřek nechat být. Pro příště lubrikační gel a víc opatrnosti 8)

Pesimistaa
Závislačka 3115 příspěvků 17.10.18 18:36
@atominnka píše: Kalibrovanou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bože :mrgreen:

a jak to mam napsat,
vzdyt to byl nasledek jeho rucni prace, jestli jsem to dobre pochopil
:cert:

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 17.10.18 19:06

@Pesimistaa jooooo napsal jsi to asi dobře, jen mě ten výraz pobavil :D :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >