Menstruace se nedostavila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 20:43
Menstruace se nedostavila

Holky.. mam bolesti v podbrisku, zpozdena menstruace 5 dni..teplotu zvysenou mam trosku, dvakrat mi zabylo trochu zle ale nezvracela jsem. Na kalhotkach se mi objevuje takovy „bily sliz“ a trochu spinim..jenze je vtipne, ze s pritelem jsme meli pohlavni styk pred dvemi mesici a jinak jsme se pouze mazlili…az na minuly tyden, kdy do me jednou zasunul…jednou jedinkrat ale neudelal se :D to se ani neptejte proc to udelal…tak snad to nemuze byt kvuli tomuhle :D :D hned po tomhle me delal rukou a mela jsem kalhotky od krve(ten minuly tyden)… Jsem z toho vseho zmatena :D :D :oops: radeji anonymne, mam tady znamou :D :D ANO je tady plno clanku na toto tema ale snad nikde jsem nenasla neco o te krvi na kalhotkach :oops:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11537 příspěvků 15.10.18 20:47

A test říká co?

Martha03
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.10.18 21:54

No tak krev značí, že asi nebyl moc šetrný a spíše ti tam něco podrazdil. To se může stát, sliznice je vevnitř citlivá. Jinak to že se neudělal ještě nic neznamená, otěhotnět se dá i z kapičky lásky i když je to výjimečné. Udělej si test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 19:30
Spoždeni tes negativní

Dobrý den, chtěla bych se zeptat s přítelem se snažíme o miminko, ale zatím nic. Před cca rokem a půl jsem přestala brát antikoncepci a do nedávná jsme si dávali pozor menstruaci jsem měla vždy pravidelnou, ale od té doby co jsme si přestali dávat pozor jsem minulou menstruaci měla spozdeni 3tydny, testy jsem si dělala dva a byli negativní, po té jse menstruace dostavila, ale slabší a bez bolesti břicha, tento měsíc mám opět problém se spozdenim zatím jen 3dny první den jsem měla pocit že už jsem menstruaci dostala ale byla to pouze kapicka od té doby nic pouze trochu spinim test jsem dělala jeden a byl negativní. Měl jste někdo taky takové problémy? Nikdy jsem na spoždeni netrpěla

Blazpe
Nováček 2 příspěvky včera v 19:24
Zpoždění menstruace

Pěkný večer všem,
obracím se na Vás s prosíkem, protože už začínám chytat mírně panickou hrůzu.
Poslední menstruaci jsem měla 3.12, počítala jsem s tím, že další bude na Silvestra + - 2 dny, nikdy jsem s ním problém neměla. Ale dodnes nic, jen 15. 1. mě bolel podbřišek, 16. bylo světlé špinění, 17.1. tmavé špinění a bolení podbřišku. Zapomněla jsem dodat, že jsem si dělala asi 4 těhotenské testy, protože jsem po operaci štítné žlázy, tak na tohle musím být opatrná. No, chci se zeptat, setkala jste se s tím někdy někdo? Nebo s něčím podobným? Zase nechci plašit… potřebuji jen slyšet názor někoho jiného a to mi i tak pomůže… děkuji moc :D

Martha03
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků včera v 19:27

Ahoj. Nemůže být spojitost s tou operaci či stresem? Myslim, že už by ti test ukázal čárku, je to přece jen už dlouhá doba, nicméně těžko se to soudí, když není znám termín ovulace, jestliže byla později… Na gynekologii ke kontrole si zajít nemůžeš nebo případně jako samoplatce na odběr krve na HCG?

Blazpe
Nováček 2 příspěvky včera v 19:32

Stres, ani moc ne… takový spíš ten typický předvánoční! Taky se mi to zdá dlouhé, říkala jsem si jen, jestli se s tím tady nikdo nesetkal… Zítra si tam dojdu, a budu moudřejší :o)

Martha03
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků včera v 19:38

Tak hele stát se to může, není to exaktní věda i kdyz to máš normálně pravidelně. Takže bych z toho nic neusuzovala a počkala na zítra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Naděje pro Všelichovou s Farkasem? Petříček mluvil o amnestii v Turecku

V Turecku Markéta Všelichová a Miroslav Farkas loni vyfasovali šest let a tři... číst dále >

Slova podpory nepřišla: „Ve volbách budete slabší partner,“ řekl Zeman Soukupovi

Mediální magnát, moderátor a velký podporovatel Miloše Zemana Jaromír Soukup... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >