Menstruace se nedostavila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 20:43
Menstruace se nedostavila

Holky.. mam bolesti v podbrisku, zpozdena menstruace 5 dni..teplotu zvysenou mam trosku, dvakrat mi zabylo trochu zle ale nezvracela jsem. Na kalhotkach se mi objevuje takovy „bily sliz“ a trochu spinim..jenze je vtipne, ze s pritelem jsme meli pohlavni styk pred dvemi mesici a jinak jsme se pouze mazlili…az na minuly tyden, kdy do me jednou zasunul…jednou jedinkrat ale neudelal se :D to se ani neptejte proc to udelal…tak snad to nemuze byt kvuli tomuhle :D :D hned po tomhle me delal rukou a mela jsem kalhotky od krve(ten minuly tyden)… Jsem z toho vseho zmatena :D :D :oops: radeji anonymne, mam tady znamou :D :D ANO je tady plno clanku na toto tema ale snad nikde jsem nenasla neco o te krvi na kalhotkach :oops:

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 15.10.18 20:47

A test říká co?

Martha03
Kecalka 458 příspěvků 15.10.18 21:54

No tak krev značí, že asi nebyl moc šetrný a spíše ti tam něco podrazdil. To se může stát, sliznice je vevnitř citlivá. Jinak to že se neudělal ještě nic neznamená, otěhotnět se dá i z kapičky lásky i když je to výjimečné. Udělej si test.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >