Můžu mít rozhozený cyklus po Postinoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 12:45
Rozhozeny cyklus po postinoru

Ahoj.
Cca před měsícem jsem musela použít podruhé postinor a o tyden později jsem dostala menstruaci.
Od začátku,,posti­norové” menstruace jsem po 20 dnech dostala opět menstruci.
Myslíte, že můžu mít rozhozený cyklus po postinoru?

Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 15.10.18 12:52

Určitě můžeš. Každé tělo reaguje jinak, někdo si toho ani nevšimne, a někomu to dá docela zabrat. Dej tomu čas (tak 2 - 3 měsíce) a kdyžtak se poraď s gynekologem.

sepru
Kecalka 237 příspěvků 15.10.18 14:05

Ahoj, ano může. Já to tak jednou měla, rozhodilo mi to cyklus zhruba na 3 měsíce po. Pak se to zase srovnalo :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 14:43

@sepru
A myslíš,že by se mi to mohlo zlepšit i pří užívání HA? Chci ji začít od příští menstruace brát.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >