Můžu mít rozhozený cyklus po Postinoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 12:45
Rozhozeny cyklus po postinoru

Ahoj.
Cca před měsícem jsem musela použít podruhé postinor a o tyden později jsem dostala menstruaci.
Od začátku,,postinorové” menstruace jsem po 20 dnech dostala opět menstruci.
Myslíte, že můžu mít rozhozený cyklus po postinoru?

Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 15.10.18 12:52

Určitě můžeš. Každé tělo reaguje jinak, někdo si toho ani nevšimne, a někomu to dá docela zabrat. Dej tomu čas (tak 2 - 3 měsíce) a kdyžtak se poraď s gynekologem.

sepru
Kecalka 246 příspěvků 15.10.18 14:05

Ahoj, ano může. Já to tak jednou měla, rozhodilo mi to cyklus zhruba na 3 měsíce po. Pak se to zase srovnalo :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 14:43

@sepru
A myslíš,že by se mi to mohlo zlepšit i pří užívání HA? Chci ji začít od příští menstruace brát.

Váš příspěvek
Reklama