Reklama

Modelace genitálu a poševního vchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Llůca84
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 13:41
modelace genitálu a poševního vchodu

Ahojte, jsem po druhém porodu a jelikož další dítko už neplánujeme, je na čase řešit „spodek“.
Vyhledala jsem si Doc. Svobodu z Kolína, který mi řekl, že v mém případě by šlo o modelaci genitálu, ale i poševního vchodu.
Myslíte, že by na to přispěla i zdravotní pojišťovna?

Máte někdo zkušenosti s panem doktorem?
Děkuji za jakýkoliv názor. Přeci jen ta částka, kterou si za to řekl je celkem vysoká, tak chci mít jistotu, že se to vyplatí.

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8418 příspěvků 11.10.18 13:53

8o 8o 8o a co s ním máš tak hrozného, že zvažuješ operaci?

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 11.10.18 13:57

S dr zkušenost nemám, ale určitě to jde na pojišťovnu, pokud je poskozeni rozsáhlé a bolestivé, pripadne i vnitřní úpravy kvůli inkontinenci apod

@divine woman já třeba dvě ruptury třetího stupně, keloidni jizvy, nesrostle části stehů. Není to az tak neobvyklý zakrok

Uživatel je onlineMika.ella1
Povídálka 16 příspěvků 11.10.18 13:59

Na pana Dr. jsem slysela samou chvalu ;) pokud ti to nepusobi zdravotni potize tak pojistovna plastiku nehradi

Llůca84
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 14:05

@divine woman mám dva problémy.
Jeden je vrozený a to je obrovská asymetrie malých stydkých pysků, která se porodem ještě zvětšila. Kdyby šlo jen o vzhled, tak to neřeším, ale vadí to při sportu, při sexu, je to vidět v plavkách a hygiena hlavně během MS je obtížnější.
Ten druhý problém vznikl při porodu, kdy mě děti udělaly dole paseku. uvnitř jsem byla roztržená a srostlo to tak, že to vypadá, jako kdybych měla uvnitř sušenou švestku a v neposlední řadě rektokela (prostě se nevyprázdním, aniž bych si určitým způsobem nepomohla). Sice jsem to cvičením trochu upravila, ale pořád je to dost omezující.

Llůca84
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 14:07

@Mika.ella1 zdravotní potíže ne, spíš horší hygiena a omezení při sexu, sportu apod.
Neznáte někoho kdo u něj byl?

divine woman
Echt Kelišová 8418 příspěvků 11.10.18 14:09

@Llůca84 Tak to držím palce, aby to dobře dopadlo. :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28765 příspěvků 11.10.18 14:24
@Llůca84 píše:
@Mika.ella1 zdravotní potíže ne, spíš horší hygiena a omezení při sexu, sportu apod.
Neznáte někoho kdo u něj byl?

Co vše by měla pojišťovna, proboha, proplácet?Kvůli takovým doslova píčovinám není na léky na rakovinu.

Povídálka 16 příspěvků 11.10.18 15:36

@Llůca84 tchyne 2×

Llůca84
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 22:01

@Burj Chalifa kdo chce psa bít, hůl si vždy najde…

Děkuji za odpověď na můj dotaz.

Llůca84
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 22:03

@Mika.ella1 jestli se mohu zeptat proč 2×? poprvé se to nepovedlo, nebo se podruhé objevil jiný problém. Jinak děkuji za odpověď

Povídálka 16 příspěvků 11.10.18 22:13

Pokazde s necim jinym..vzdy spokojena ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >