Vadí účinnosti HA, když beru doplňky stravy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 09.10.18 22:53
Vadi to HA?

Ahojky, beru HA poprve, tak si moc nevim rady. co vse skodi HA? Jako kdy je mene ucinna? (nechci byt nechtene tehotna)
Beru kazdy den magnesium, B komplex, zinek a panthenol a echinaceu, nekdy laktobacily. Tak nevim, zda neco vadi?
Dekuji :srdce:

Reakce:
Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 09.10.18 22:56

Echinacea snižuje účinnost HA

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 10.10.18 06:36

@Heivka opravdu? Dyt tam neni zadna latka co by to zpusobila?

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 10.10.18 07:57

Mě kdysi dávno varovala moje gynekoložka, ale je pravda, že HA už léta neberu, třeba vyzkoumali už něco jiného. Jinak v léčivých bylinách najdete úplně stejné látky jako v lécích, jen nikdo nedokáže bez laboratorních zkoušek určit přesnou koncentraci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >