Podivná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:40
Podivná MS

Ahoj,
1.9. jsem měla MS a 5. den jsem začala užívat antikoncepci. Bohužel mi nevyhovovala, tak jsem si po 8 dnech vysadila. Druhý den po vysazení se objevilo krvácení (asi 4 dny, jako moje klasická MS), nevím, jesli to můžu nazvat jako MS. Ve dnech od 19. do 23. 9. jsme s přítelem měli pohlavní styk (chráněnný kondomem a pharmatexem globulemi). Nyní jsem dostala 4.10. MS. Problém je v tom, že intenzivnější byla pouze ve čtvrtek, pátek už o dost méně a teď o víkendu už prakticky vůbec nic. Četla jsem, že v prvních šesti až dvanácti dnech od oplodnění dochází ke špinění nebo mírnému krvácení. Nemůže být tohle právě toto?…protože se to mojí klasické MS až tak nepodobá. Vím, že je to asi úplně pitomý dotaz a že na 99% je to kravina…ale nemůžu si pomoct…

Reakce:
Nora2
Kecalka 131 příspěvků 07.10.18 18:43
@Anonymní píše:
Ahoj,
1.9. jsem měla MS a 5. den jsem začala užívat antikoncepci. Bohužel mi nevyhovovala, tak jsem si po 8 dnech vysadila. Druhý den po vysazení se objevilo krvácení (asi 4 dny, jako moje klasická MS), nevím, jesli to můžu nazvat jako MS. Ve dnech od 19. do 23. 9. jsme s přítelem měli pohlavní styk (chráněnný kondomem a pharmatexem globulemi). Nyní jsem dostala 4.10. MS. Problém je v tom, že intenzivnější byla pouze ve čtvrtek, pátek už o dost méně a teď o víkendu už prakticky vůbec nic. Četla jsem, že v prvních šesti až dvanácti dnech od oplodnění dochází ke špinění nebo mírnému krvácení. Nemůže být tohle právě toto?…protože se to mojí klasické MS až tak nepodobá. Vím, že je to asi úplně pitomý dotaz a že na 99% je to kravina…ale nemůžu si pomoct…

Pravděpodobně myslíte uhnízdění vajíčka neboli nidaci, ta je ale u žen celkem vzácna a Kravčenko je opravdu velmi velmi slabé, podobné spíše růžovému špinění. Pravděpodobně jste si pouze rozházela cyklus antikoncepci.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 07.10.18 18:46

Rozhozeni po antiko

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >