Opět kvasinková infekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:29
Opět kvasinková infekce

Dobrý večer.
Před třemi dny sem začala dole natékat a nastal pocit svědění. Říkala sem si, že to třeba nemusí být kvasinka tak zkusím poprvé idelyn tablety, ty jsou na 10 dní.
Včera sem byla na gynekologii kvůli nepříjemným bolestem. Prý sem po ovulaci a je to normální. Včera večer už sem začala mít hrudky v pochvě a dneska hrudkovitý výtok. Mažu clotrimazolem. Otázka zní, můžu teď přejít na léčbu clotrimazol tabletami ikdyž sem už vzala dvě idelyn? Jaké pH vzniká při kvasinkách, zásadité nebo kyselé? Mám teatree intimní gel a ten má 4,5 a potom antimykotický a ten má 8 pH a tak jsem zmatená a nechci to zanedbat, četla jsem že teatree je dobrý při kvasinkách :( chci být teď chlap :mrgreen:
Děkuji :mavam:

Reakce:

Ou
Kelišová 5386 příspěvků 05.10.18 22:36

Přirozené prostředí pochvy je kyselé (tedy nižšší než 7) a kvasinky ho narušují tím, že si ho zvýší - v kyselém se jim nedaří.

1. jděte na gynekologii a nechte si udělat kultury a lečte to specificky. Respektvie pokud vás to nepřejde přes víkend, tak rozhodně jděte na gynekologii.

2. tím čím se budete léčit vy, tak musíte dlouhodobě léčit i svého partnera a dokud se nebude mazat alespoň dva týdny v kuse, tak prostě musíte používat kondom. V případě že spí bez kondomu i s dalšími ženami, tak je jakákoliv léčba zbytečná, Jinak pokud nemá úplně zdravé zuby a dásně, tak je možné, že na vás infekce přenáší i orálním sexem.

3. přestaňte nosit upnuté kalhoty a spodní prádlo z umělých vláken. Spodní prádlo vyvařujte či dezinfikujte. Polyesterové sexy kousky noste jen v okamžuku, kdy víte, že si je zase rychle budete sundavata.

4. co má smysl zkusit -probiotické tampony a/nebo čípky. A lyzáty jako je třeba candivac.

čajovník do pochvy v žádném případě nedávejte neředěný - bude to dost pálit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 23:09

@Ou Děkuji za odpověď.
Na gynekologii sem byla včera, výsledky mám až za týden

Manžel spí pouze semnou ale je pravda, že se nechráníme (snažíme se o dítě) a krémem se maže taky

Kvasinky mám minimálně jednou ročně a vždy léčím clotrimazolem ale chtěla sem vědět jestli můžu přejít z toho idelynu teď na clotri.

Těsné kalhotky nenosím, snažím se chodit doma pořád bez spodního prádla a větrat.

Ten teatree je intimní gel určený jako mýdlo ale i tak trošku štípe což není myslím na škodu ???? jen nevím jestli ho můžu při kvasinkách používat, aby mi to nezhoršil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >