Vysadit HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:47
Vysadit HA ?

Holky, prosím Vás o radu. Přes půl roku beru antikoncepci, předtím jsme používali kondom. Co beru prášky mám co měsíc pořád nějaký problémy, s první HA jsem špinila, bolela mě hlava, naskakalo mi akné…, teď mám druhou, mám pořád potíže ve smyslu pálení, svěděni…já i parner jsme přeléčení, stěry vychází negativní a ja přesto stále trpím na úporné pálení zvláště po sexu a svědění…už z toho začínám být na hlavu a říkám si, jestli to prostě všecko s antikoncepcí nesouvisí a nestálo by za to jí vysadit, na druhou stranu si říkám, že v době kdy jsem žádně problémy neměla jsme spolu spali pouze s kondomem a tím pádem nedocházelo k přímému kontaktu…:D Ale jak říkam jsme přeléčení a doktorka vylučuje kvasinky i jakoukoli infekci včetně chlamidii… Zároveň se ale při případném vysazení bojím rozhazeného cyklu, akné atd… :roll: Nemate někdo zkušenost? Předem moc díky!

Reakce:
LaPaloma
Závislačka 2871 příspěvků 04.10.18 10:00

Změnila bych napřed lékaře.

Svědění a pálení po sexu je divné. Znamená, že trvá omezenou dobu a přestane ?

Svědění a pálení jsou příznaky nemoci nebo máš nějakou alergii - možná by se partner měl omývat pouze vodou na určitých místech, aby se do Tebe nedostaly žádné residue z mýdel. Nepoužívala bych lubrikační gely. Tam by to jako alergický stav mohlo po nějaké době přestat.
Také můžeš být alergická na jeho sperma. :think: Bohužel i na to.

Ale v každém případě bych šla ještě někam jinam k doktorovi, třeba placenému, aby to posoudil ještě někdo jiný.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 04.10.18 10:04

HA to podle mě není, spíš to může být nějaká alergie. Jak už píse LaPaloma, klidně i na sperma. Lubrikační gel klidně používejte, ale žádný Durex a tyhle drogerky. Já po nich měla opuchlou pipinu a taky mě to pálilo a svědělo. Zajdi do sexshopu nebo koukni na jejich stránky. Tam jsem s žádným nikdy neměla problém :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66510 příspěvků 04.10.18 12:11

Zkuste chvilku znovu pouzivat kondom a ha brat, vyloucis nebo potvrdis, zda to nedela sperma.

Váš příspěvek
Reklama