Nepříjemný tlak při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hana57287
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 19:51
Nepříjemný tlak při sexu

Ahoj,
před dvěma týdny jsem měla první pohlavní styk. Dnes to bylo již posedmé, ale stále mám ve většině poloh dost nepříjemný pocit a tlak v podbřišku. Nejvíc nepříjemný je mi tlak na močový měchýř…jednak je to nepříjemné, ale taky kvůli tomu musím během milování třeba 3× na záchod, což je celkem komplikace a celý se to tím kazí…a někdy se mi ten tlak přemění na takovou zvláštní bolest, kterou mám potom v celém tom podbřišku :( Nechá se s tím něco dělat nebo to aspoň po nějakém čase přestane? :nevim:

Reakce:
EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 02.10.18 20:18

@hana57287 Tak normální to není, asi bych to řešila s gynekoložkou :? ;)
Muže to být treba nejaký zánet uvnitr, cysta…cokoliv.

7.straka
Kecalka 155 příspěvků 02.10.18 20:40

Určitě to prober s gynekologem, jak píše Evulinka. Ono to taky může být tím, že je to pro tebe pořád nové - nejsi dost uvolněná, vlhká, on třeba taky neví co a jak, moc se pospíchá… prostě ty začátky nejsou nic moc. Ale bez doktora to asi nepůjde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >