Reklama

Nepříjemný tlak při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hana57287
Nováček 1 příspěvek 02.10.18 19:51
Nepříjemný tlak při sexu

Ahoj,
před dvěma týdny jsem měla první pohlavní styk. Dnes to bylo již posedmé, ale stále mám ve většině poloh dost nepříjemný pocit a tlak v podbřišku. Nejvíc nepříjemný je mi tlak na močový měchýř…jednak je to nepříjemné, ale taky kvůli tomu musím během milování třeba 3× na záchod, což je celkem komplikace a celý se to tím kazí…a někdy se mi ten tlak přemění na takovou zvláštní bolest, kterou mám potom v celém tom podbřišku :( Nechá se s tím něco dělat nebo to aspoň po nějakém čase přestane? :nevim:

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 02.10.18 20:18

@hana57287 Tak normální to není, asi bych to řešila s gynekoložkou :? ;)
Muže to být treba nejaký zánet uvnitr, cysta…cokoliv.

7.straka
Stálice 54 příspěvků 02.10.18 20:40

Určitě to prober s gynekologem, jak píše Evulinka. Ono to taky může být tím, že je to pro tebe pořád nové - nejsi dost uvolněná, vlhká, on třeba taky neví co a jak, moc se pospíchá… prostě ty začátky nejsou nic moc. Ale bez doktora to asi nepůjde.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >