Opakované problémy s močovými cestami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

market122
Nováček 3 příspěvky 01.10.18 04:50
Opakované problémy močové cesty

Ahoj mám problémy už skoro rok trpím na vaginální infekce jednou bakterie pak kvasinky brala jsem už macmicor, entizol, doxyhexal, clotrimazol. Dávám si pozor na hygienu, pouzivam intimní gel nenosim tanga mám jednoho stálého přítele. Jsem s ním dva roky a nikdy zadmy problém. Byli jsme oba dva přeléčení a po každém sexu se mi to vrátí. Bolest při sexu vlhká jsem dost akorát mi přijde že někde uvnitř to dře, do toho mám občas problémy s mocenim to už bude 1,5 roku infekci nebo bilkovinu mi nenašli ani krev. Jednou mi dali ATB a přišlo mi že nic preventivně piju urologické čaje brusinky beru lichořeřišnici. Mám jen nepříjemné pocity a nejhorší to je ráno a nebo když vypiju málo tekutin nebo si dam trochu alkoholu stačí dva velké piva a ráno musím vypit 2 litty vody aby se to do odpoledne ustálilo. A pak mám chvíli klid nevím si už rady abych neměla následně ráno problémy musím za den vypit 3_4 litry tekutin. Prosím nevíte co mám dělat na gynekologii jsem byla od únoru tak 7×

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:24

Na nepříjemné pocity po močení mi pomohla Blokurima. Piju každý večer nebo jak se necítím v pohodě. Trpím na záněty moč. cest. Zkus Blokurimu hned po sexu a večer. :palec:

market122
Nováček 3 příspěvky 01.10.18 07:13
@Anonymní píše:
Na nepříjemné pocity po močení mi pomohla Blokurima. Piju každý večer nebo jak se necítím v pohodě. Trpím na záněty moč. cest. Zkus Blokurimu hned po sexu a večer. :palec:

Dobře vyzkousim děkuji

Uživatel je onlineHanulka2016
Závislačka 3347 příspěvků 14 inzerátů 01.10.18 07:42

@market122 vyzkousela bych i zmenu kosmetiky. Pouzivas nejake lubrikacni gely? Gely pro intimni hygienu? Me treba od neprijemnych pocitu pri sexu pomohlo vynechani lactacydu, potazmo beznych sprchovych gelu a prechod na prirodni ( pouzivam nyni femu od nobilisu ). Uleva prisla tak do trech tydnu.
Za zkousku stoji i vaginalni probiotika.

market122
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 20:45
@Hanulka2016 píše:
@market122 vyzkousela bych i zmenu kosmetiky. Pouzivas nejake lubrikacni gely? Gely pro intimni hygienu? Me treba od neprijemnych pocitu pri sexu pomohlo vynechani lactacydu, potazmo beznych sprchovych gelu a prechod na prirodni ( pouzivam nyni femu od nobilisu ). Uleva prisla tak do trech tydnu.
Za zkousku stoji i vaginalni probiotika.

Vůbec žádný lubrikační gel asi zkusím ještě nějaké probiotika které podle vás pomahaji ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >