Reklama

10 dní dlouhá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 20:03
10 dni menstruace

Ahoj holky, nekojim a po porodu sem to. nedostala, tak mi dali injekci, dostala sem to hned za sedm dní, ale menstruaci už mám desátý den a nevypadá to, že by měla skončit. Beru od prvního dne menstruace rovnou i antikoncepci, máte s tím nějaká zkušenost?

Přečtěte si článek: Menstruace po porodu, kdy přijde?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 30.09.18 20:07

Já mám zkušenosti hned dvě:) první je taková, že po porodu je všechno jinak, nepravidelně a většinou blbě. Já jsem to měla třeba jen tři dny, pak dva měsíce nic, pak skoro dva týdny krve jak z… no děs, ustálil se to cca po půl roce. A teď, dva roky po porodu se mi délka krvácení konečně začala zkracovat a cykly prodlužovat, ale zrovna teď, jako na potvoru, to mám už vic jak tyden a konec taky v nedohlednu.
Pokud máš první ms po porodu a ještě vyvolávanou, tak bych to neřešila. Ale zase jestli bys měla silně krvácet třeba víc jak dva týdny, zavolala bych pro jistotu doktorce.

Kochanská
Nováček 9 příspěvků 30.09.18 20:11

Já teda nemám menstruaci deset dní ale po první přišla další o týden dřív a teď už mám týden zpoždění. Prý je to normální a časem se to upraví. Není možné, že je delší díky té injekci? Pro jistotu bych zavolala doktorce a zeptala se na to ale určitě to bude ok :)

Kriss Tina
Kelišová 5018 příspěvků 30.09.18 20:11

Ještě vydrž, ono se tělo po porodu chová jinak, já když po porodu brala antikoncepci tak mi nesedla jak měla a krvacela sem, nebo minimálně špinila prakticky v jednom kuse, když sem ji vysadila tak mi trvalo ještě skoro rok než se cyklus úplně srovnal…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >