Reklama

Zvláštní bradavka :(

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:20
Zvláštní bradavka :(

Zdravim,
Jsem puberťačka a teprve poznávám své tělo. Všimla jsem si, že mám na každém prsu jinou bradavku a taky, že mám prsa rozdílně velká. Jedno mám B a druhý A/B (asi, moc se v tom nevyznám) To je fuk, vím, že jsou rozdíly ve velikosti normální, ale mě spíš trápí ten vzhled bradavek. Jedna je vystouplá a tvrdá a někdy se vtahuje dovnitř. Ta druhá se nevtahuje vůbec, ani není vystouplá a navíc je prso daleko větší a přijde mi v mezích normy. Bojím se, aby mi nenarostlo jen jedno prso nebo, aby mi v budoucnu nevadila bradavka při kojení. Gynekoložce jsem říkala jen o tý velikosti, víc jsem se styděla a mamka si myslí, že řeším kraviny. Pokud to ale něco je, chci to zjistit, co nejdřív a vyřešit to, dokud to ještě jde. Nenapadá vás náhodou, co by to mohlo být? Nehci vás pohoršit, ale popřípadě bych mohla přidat i fotky. Z toho popisu stejně asi moc nejde zjistit. Děkuju všem

Reklama

Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4390 příspěvků 30.09.18 11:40

Mě by třeba ty fotky vůbec nepohoršily. Já jsem v téhle oblasti velmi tolerantní ;)

MartinKa36
Závislačka 3255 příspěvků 30.09.18 11:57

No fotky taky neřeknou vše protože nejsou 3D a nedokáža tak posoudit tvar jednotlivých výrustků a posoudit zda se nejedná o něco co by bylo vhodné vyšetřit biopsií.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:36

Fotky posílat nebudu, ale pokusila jsem se aspoň nakreslit, jak to asi vypadá. Přijde vám to normální? Snad ten obrázek není až moc detailní :oops: Byla bych ráda kdybyste mi případně poradili, kam bych měla zajít atd.. Děkuju

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >