Zvláštní bradavka :(

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:20
Zvláštní bradavka :(

Zdravim,
Jsem puberťačka a teprve poznávám své tělo. Všimla jsem si, že mám na každém prsu jinou bradavku a taky, že mám prsa rozdílně velká. Jedno mám B a druhý A/B (asi, moc se v tom nevyznám) To je fuk, vím, že jsou rozdíly ve velikosti normální, ale mě spíš trápí ten vzhled bradavek. Jedna je vystouplá a tvrdá a někdy se vtahuje dovnitř. Ta druhá se nevtahuje vůbec, ani není vystouplá a navíc je prso daleko větší a přijde mi v mezích normy. Bojím se, aby mi nenarostlo jen jedno prso nebo, aby mi v budoucnu nevadila bradavka při kojení. Gynekoložce jsem říkala jen o tý velikosti, víc jsem se styděla a mamka si myslí, že řeším kraviny. Pokud to ale něco je, chci to zjistit, co nejdřív a vyřešit to, dokud to ještě jde. Nenapadá vás náhodou, co by to mohlo být? Nehci vás pohoršit, ale popřípadě bych mohla přidat i fotky. Z toho popisu stejně asi moc nejde zjistit. Děkuju všem

Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 30.09.18 11:40

Mě by třeba ty fotky vůbec nepohoršily. Já jsem v téhle oblasti velmi tolerantní ;)

MartinKa36
Závislačka 3433 příspěvků 30.09.18 11:57

No fotky taky neřeknou vše protože nejsou 3D a nedokáža tak posoudit tvar jednotlivých výrustků a posoudit zda se nejedná o něco co by bylo vhodné vyšetřit biopsií.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:36

Fotky posílat nebudu, ale pokusila jsem se aspoň nakreslit, jak to asi vypadá. Přijde vám to normální? Snad ten obrázek není až moc detailní :oops: Byla bych ráda kdybyste mi případně poradili, kam bych měla zajít atd.. Děkuju

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 28.10.18 23:01

A že jsi pubertacka znamená že je ti kolik? Já bych to řešila asi tak že bych gynekologovi nebo praktickému lékaři prsa přímo ukázala :mavam: jinak to asi nikdo jiný neposoudí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >