Reklama

Krvácení po sexu a mimo MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubunka
Kecalka 269 příspěvků 29.09.18 08:06
Krvaceni po sexu a mimo MS

Ahoj, mela jsem bolesti pri curani, dr. mi nasla v moči krev, dala mi antibiotika prvni nezabrali, tak mi dala znovu ty same, ted sice problemy pri curani prestaly, ale krvacim slabe mimo menzes a po sexu taky krvacim, nemel nekdo stejny problem? co to může byt? na gyndu nesu dve zkumavky se zlutym a cervenym uzaverem, co se z toho bude zjistovat? dr mi pořádně nic nerekne..

Reklama

Reakce:

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 29.09.18 09:44

@Bubunka

Ahoj,

žlutá bývá na moč a červená je univerzálka na krev, odkud si pak sestřička přestříká krev do konkrétních zkumavek :nevim: Takže asi nějakou biochemku. :think:

peeli
Stálice 67 příspěvků 29.09.18 20:49

Ja mela to same, spineni mimo menstruaci a byl to polyp. V nemocnici mi ho odstranili a bylo po problemu. Jinak v moci jsem krev mela taky a to souviselo se zanetem mocovych cest

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >