Krvácení po sexu a mimo MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 279 příspěvků 29.09.18 08:06
Krvaceni po sexu a mimo MS

Ahoj, mela jsem bolesti pri curani, dr. mi nasla v moči krev, dala mi antibiotika prvni nezabrali, tak mi dala znovu ty same, ted sice problemy pri curani prestaly, ale krvacim slabe mimo menzes a po sexu taky krvacim, nemel nekdo stejny problem? co to může byt? na gyndu nesu dve zkumavky se zlutym a cervenym uzaverem, co se z toho bude zjistovat? dr mi pořádně nic nerekne..

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 7918 příspěvků 29.09.18 09:44

@Bubunka

Ahoj,

žlutá bývá na moč a červená je univerzálka na krev, odkud si pak sestřička přestříká krev do konkrétních zkumavek :nevim: Takže asi nějakou biochemku. :think:

peeli
Stálice 67 příspěvků 29.09.18 20:49

Ja mela to same, spineni mimo menstruaci a byl to polyp. V nemocnici mi ho odstranili a bylo po problemu. Jinak v moci jsem krev mela taky a to souviselo se zanetem mocovych cest

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 14:39

Ahojky mám dotaz. Krvacim někdy po sexu ale jen když jsem na partnerovi. Nic mě u toho nebolí jen pak zjistím na wc že tam mám krev. Je možný že při téhle poloze mám nějak víc podrážděnej čípek nebo něco? Je to opravdu jen občas ale znervózňuje mě to :roll: :oops:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 21.10.18 14:42

Tak si zajdi na gyndu,ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 14:48

Jee děkuji za radu, já myslela spíš jestli je to vůbec možné aby to mohlo být z tohodle. V úterý jsem byla podruhé na IUI tak si myslím že kdybych tam něco měla tak mi to tam snad řeknou :potlesk:

denkat
Kecalka 305 příspěvků 21.10.18 15:00
@Anonymní píše:
Ahojky mám dotaz. Krvacim někdy po sexu ale jen když jsem na partnerovi. Nic mě u toho nebolí jen pak zjistím na wc že tam mám krev. Je možný že při téhle poloze mám nějak víc podrážděnej čípek nebo něco? Je to opravdu jen občas ale znervózňuje mě to :roll: :oops:

Ahoj, hele to těžko říct, příčin může být spousta, ale pokud se ti to děje jen po sexu a jen v určitém poloze tak se bude z největší pravděpodobností jednat jen o nějaké mechanické poškození nebo podrážení, ale určitě bych se raději zeptala gynekologa, přeci jen jistota je jistota ;)

neila
Extra třída :D 10808 příspěvků 21.10.18 16:01
@Anonymní píše:
Ahojky mám dotaz. Krvacim někdy po sexu ale jen když jsem na partnerovi. Nic mě u toho nebolí jen pak zjistím na wc že tam mám krev. Je možný že při téhle poloze mám nějak víc podrážděnej čípek nebo něco? Je to opravdu jen občas ale znervózňuje mě to :roll: :oops:

nechci tě nijak strašit ani plašit, ale já měla tyto problémy, když mi začaly změny na děložním čípku. Neváhej a zajdi na gyndu, třeba to nebude ono. Ale já to trochu podcenila a pak jsem musela 2× na konizaci…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 21.10.18 16:47
@Anonymní píše:

Jakekoliv krvaceni mi ms je spatne, uz jsi mela byt na gynde muzes mit fatalni problem s cipkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 17:23

Děkuji moc holky :kytka: raději se o tom zmíním při další návštěvě v CARu teda doufám že to nebrání hlavně otehotneni když jsem po IUI :? Je to dva roky zpatky co jsem krvacela po každém pohl.styku a doktor mi našel na čípku vřídek kterej mi vypaloval. Ale to bylo po každém sexu tak jsem z toho jelen :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >