Reklama

Proč nemám pravidelnou MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:05
Proč nemám pravidelnou MS?

Ahoj zajímalo by mě jestli to někdo nemáte podobně, nebo nějakou radu :? První menstruaci sem dostala v 15,5 takže docela pozdě. Byla docela nepravidelná, třeba 2 měsíce nic pak půl roku chodila jakž takž pak zase 3 měsíce pauza. Od 18ti sem brala HA, to byla ukázková. Teď jsem 10m po porodu a stále nemenstruuji. Můj gynekolog mi moc neřekne, každé slovo z něj páčím. Žádné vyšetření mi nedělal krom klasických kontrol. Chystám se na prohlídku a vím, že mi bude nutit HA, kterou ale nechci, když nemám ani partnera. Nevíte čím to může být, že prostě nemám MS? A jak ji přivolat aby chodila pravidelně bez léků? Děkuju. Anonym nechat nebo smazat prosím.

Reklama

Reakce:

Kača222
Kecalka 142 příspěvků 27.09.18 21:16

Kojíš? Já jen, že při kojení nebývá menses. Tak jestli to není tím. :nevim: Jinak asi neporadím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 21:16

Nekojím už skoro půl roku právě.

Kača222
Kecalka 142 příspěvků 27.09.18 21:19

Tak to nevím, čím by to mohlo být. Tak buď zatlač na doktora nebo zkus třeba jiného doktora, kterej bude víc vysvětlovat. :nevim: :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 41248 příspěvků 27.09.18 21:21

Zmenit doktora. Antikoncepce problem s cyklem neresi, jen zastira. Chce to dovysetrit.

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 27.09.18 21:24

Našla bych si jiného doktora… Můj bývalí gynekolog mi při každé prohlídce nutil děložní tělísko a to jsem nechtela. Řekla jsem si že radši budu bez antikoncepce… Byt vama si najdu jiného gynekologa… Který vám poradí a hlavně vás pořádně vyšetří :palec:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 2 inzeráty 27.09.18 21:26

Takze od 15ti jsi mela problem s ms. A v 18ti jsi ho pouze prekryla branim ha. Menstruace pri brani ha neni menstruace, ale jenom pseudo krvaceni z poklesu hormonu v pauze mezi platicky! Takze jsi nikdy pravidelnou ms v zivote nemela, tak co by si ted najednou chtela? Zkusila bych jit nejdriv cestou bylinek, kontryhel, gynex apod, na netu je kolem toho mraky rad. A hned potom bych vymenila doktora.

Framik
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 19 inzerátů 27.09.18 21:50

Zkus Sarapis je jich více druhů a jeden je přímo na úpravu MS nebo si vezmi ten silnější a mělo by se srovnat. Jinak bych Asi taky vyměnila lékaře

Bára 15
Nováček 3 příspěvky 27.09.18 22:57

Ahoj je mi 15 a právní menstruaci jsem dostala asi ve 13. První rok bylo všechno vpohode ale pak to začalo být po dvou měsících a teď už jsem to nedostala půl roku. Poraďte prosím. Děkuju za odpověď.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >