Vynechání ms? co by to mohlo byt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 19:09
Vynechání ms? co by to mohlo byt?

Ahojky všem, prosím o radu, zda nevíte o co se může jednat.
Nikdy jsem nemela moc pravidelnou menstruaci, jsem jeste mlada a sportovkyne, ale tentokrat jsem mela zpozdeni asi 10 dni, sla jsem k doktorce a ta mi nasla velkou cystu, rekla ze mam zvetsenou sliznici a pichla vyvolavacku - ted jsem 8 dni po injekci a porad to nemam bohuzel ani priznaky, ze to mam dostat. Testy jsem si delala 4, a vsechny negativni. Je mozny, ze to takhle oddaluje ta cysta? A ta zvetsena sliznice je jak predem, nez se dostavi ms? Moc dekuju vsem.

Reakce:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 26.09.18 19:15

Zavolala bych té doktorce zítra, ta ti ten dotaz zodpoví nejlépe

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 19:18

@Paola21 to samozrejme vim, ale ona mi sama rikala, ze to muzu dostat az do 2 tydnu, takze mam volat az pak. Nevidim nic spatneho na tom, se zeptat tady. Od toho to tady je

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 26.09.18 19:34
@Anonymní píše:
@Paola21 to samozrejme vim, ale ona mi sama rikala, ze to muzu dostat az do 2 tydnu, takze mam volat az pak. Nevidim nic spatneho na tom, se zeptat tady. Od toho to tady je
Špatného na tom není nic, to nikde ani nepíšu. Jestli ti doktorka řekla, že to můžeš dostat až za dva týdny od té vyvolávačky, tak máš ještě 6 dnů rezervu. Proč ti to zatím nepřišlo by bylo jen hádání, osobně hádám, že by to cystou být mohlo a že ta zvětšená sliznice je kvůii MS

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 26.09.18 19:41
@Anonymní píše:
@Paola21 to samozrejme vim, ale ona mi sama rikala, ze to muzu dostat az do 2 tydnu, takze mam volat az pak. Nevidim nic spatneho na tom, se zeptat tady. Od toho to tady je

Tak jasně, každý má křišťálovou kouli a je lepší než tvoje doktorka. :mrgreen:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 26.09.18 20:00

@P4ja chapu tyhle komenty u dotazu jestli dotycna muze byt tehotna… tady se ovsem slecna slusne pta celkem konkretne a spise nez debilni odkazy na kouli ji nejspise zajimaji zkusenosti jinych zen s podobnymi priznaky. Od toho takove diskuze jsou :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 20:12

@luccifera dekuji,aspon nekdo je taky chytry :-)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 26.09.18 20:21

@luccifera ony sbírají body za komentáře :D nebo už nevím, co je k tomu vede…

Ale jedno to má s diskuzí o možným těhotenství společné. Bohužel se tu stejně dozví jen: ano, může to být cystou a nemusí. Řekla bych, že to je celkem pravdepodobný. :think: takový zpoždění a zrovna tam máš velkou cystu. Jako může to být náhoda… A sliznice je vysoká před menstruací.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 26.09.18 20:27

@Kamkam no jasne, sak jo, treba by se nasla nejaka, ktera rekne, ze mela velmi podobne veci, a ms prisla fakt az po dvou tydnech… co ja vim, nahoda je blbec :lol:

Btw, hledala jsem jeden sileny konkretni dotaz v googlu, az jsem si prisla smesne naivni, myslet si, ze neco najdu a svete div se, haluz jako prase :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 26.09.18 20:28
@luccifera píše:
@P4ja chapu tyhle komenty u dotazu jestli dotycna muze byt tehotna… tady se ovsem slecna slusne pta celkem konkretne a spise nez debilni odkazy na kouli ji nejspise zajimaji zkusenosti jinych zen s podobnymi priznaky. Od toho takove diskuze jsou :roll:

Jako chápala bych to, kdyby u těhle věcí byly příznaky u všech stejné a znamenaly to stejné . Tak to bohužel není, takže je to opravdu o té křišťálové kouli. Chápu, že to nikdo nechce slyšet a chce odpověď, pokud možno hned. Ale myslím,že odpověď doktorky je dostatečná. A stejně nezbyde nic jiného než čekat bez ohledu na to, co hlas emimina napíše.

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 26.09.18 20:29
@luccifera píše:
@Kamkam no jasne, sak jo, treba by se nasla nejaka, ktera rekne, ze mela velmi podobne veci, a ms prisla fakt az po dvou tydnech… co ja vim, nahoda je blbec :lol:Btw, hledala jsem jeden sileny konkretni dotaz v googlu, az jsem si prisla smesne naivni, myslet si, ze neco najdu a svete div se, haluz jako prase :mrgreen:

A nebo se najde některá, co měla velmi podobné věci a MS nepřišla. A co si z toho vybereš? Budeš se nervovat, že ti MS taky nepřijde a nebo jí naopak očekávet? :nevim:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 5 inzerátů 26.09.18 21:04

nevím jak je to s cystama,ale myslím si, že dokáží dost věcí pokazit,co se MS týče,když jsem moc zhubla konkrétně 41kg tak jsem ms neměla rok,byla jsem na dvouch vyvolávačkácha a ani jedna nazabrala,doktorka řekla,pak už se musí jen čekat,až přijde prostě přirozeně,pak přišla už nevím za jak dlouho,zkusila bych ještě doktorku,nebo něco,ale myslím,že na ms ti nezbývá nic jiného než čekat :)

Bára 15
Nováček 3 příspěvky 27.09.18 22:57

Ahoj je mi 15 a právní menstruaci jsem dostala asi ve 13. První rok bylo všechno vpohode ale pak to začalo být po dvou měsících a teď už jsem to nedostala půl roku. Poraďte prosím. Děkuju za odpověď.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >