Pomohl někomu vitamín K a Pamba na zmírnění menzesu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 14:48
Pomohl někomu vitamín K a Pamba na zmírnění menzesu?

Dobrý den, chci se zeptat zda některé z vás pomohl buď vitamín K nebo přípravek pamba na zmírnění silného menstruačního krvácení. Děkuji :srdce: :*

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 25.09.18 15:06

@maskovak mne na ovulacni bolesti a delsi MS asi zabral vitamin D v klmbinaci s vitaminem K. Ale je to teprve treti cyklus. Zjisteno nahodou, beru ted tu kombnaci kvuli zjistenemu nedostatku Decka. A horcik k tomu.

Mellisa64
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 16:00

@maskovak nepomohl ???????? stále mám krvácení silné a trvá 14dní

Laurinkaaaa85
Nováček 6 příspěvků 28.11.18 09:05

@blumen Můžu se zeptat, jak dlouho jste tuhle kombinaci brala? Respektive kdy jste zaznamenala zlepšení v tomhle směru? Já na tyhle problémy trpím také, tak mne to zajímá. Shodou okolností jsem si tenhle týden na doporučení doktora koupila právě kombinaci vitamínu K2 a D3 od Biominu, primárně kvůli nedostatku vitamínu D a taky prevenci osteroporozy, co máme v rodině atd., je toho víc. Nicméně, že by to mohlo pomoct i na problémy s MS a ovulačními bolestmi, které si opravdu každý měsíc „užívám“, to by mě fakt nenapadlo. Tak děkuji za tip, budu sledovat :potlesk: .

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 28.11.18 10:14

@Laurinkaaaa85 asi hned po mesici, max po 2. Beru to i nadale a MS se mi zkratila na 3 dny jako pred porodem a ovulacnj bolesti temer uplne zmizely. Bolest pri MS mam nakonec i nadale.

AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 28.11.18 10:33

Taky mám menses dlouhou a bolestivou..stačí když zkusím Vigantol?

Laurinkaaaa85
Nováček 6 příspěvků 29.11.18 21:03

@blumen Díky, to zní opravdu nadějně. Můžu se ještě zeptat, zda máte nějakou konkrétní osvědčenou značku těch vitamínů? Já mám tedy teď ten Biomin, jak už jsem psala, jednak mi ho doporučil doktor a taky mi bylo celkem sympatické, že je to výrobce léčiv, takže předpokládám, že budou fakt kvalitní a hlavně že obsahují opravdu to, co uvádí. Ale ráda si nechám poradit, pokud máte zkušenost. Předem díky.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 29.11.18 21:18

@AAAjirina nedoporucuje se doplnovat jen vitamin D, ale zaroven i vitamin K a horcik. A nejlepe si nechat zkontrolovat jeho hladinu v krvi predtim, nez ho zacnes substituovat.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 29.11.18 21:19

@Laurinkaaaa85 ja ziju v DE, takze mam Natural Sunday. Ale je drahy a v CR mozna ani neni :think: a horcik ve forme magnesium glycinate

Laurinkaaaa85
Nováček 6 příspěvků 04.12.18 20:51

@blumen Aha, tak ten produkt neznám, ale koukala jsem, že asi dá sehnat i někde tady. Jedná se o kapky, že? No, uvidím. Užívání tablet, co mám teď mi celkem vyhovuje. Jsem zvědavá na účinky. Pokud budou, tak u biominu asi zůstanu. Ale vždycky je dobré znát alternativu. Díky

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 05.12.18 10:39

@Laurinkaaaa85 tak pak napis. Mne zase vic vyhovuje kapky prave. Ty tabletky bys mela asi jist s jidlem nebo troskou oleje, protoze vitamin D je rozpustny v tucich a jinak se nevstreba. Proto mam radeji kapky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >