Problém s menstruačním kalíškem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ntasha
Nováček 6 příspěvků 23.09.18 10:31
Problém s menstruačním kalíškem

Zdravím všechny, nedávno jsem si koupila kalíšek a rozhodla jsem se ho zkusit. Včera jsem ho zkusila poprvé a bez problému, žádné bolesti a neprotíkal. Dneska jsem ho tedy zkusila znovu anastoupily extrémní bolesti, kalíšek mi byl nepříjemný a protíkal i když nebyl plný, když jsem ho vyndala a vzala si klasicky mořskou houbu tak se vše vrátilo do normálu :nevim: má někdo podobné zkušenosti? Chtěla jsem na něj přejít z mořské houby protože je ekonomický i ekologický ale takhle nevim :nevim:
Pouze podotýkám že s ním ještě úplně neumím jestli to nemůže být tím :roll:
Ps: kalíšek mám Merula cup

Reakce:
medunka23
Kelišová 7133 příspěvků 23.09.18 10:35

Pokud máš instagram, tak si najdi profil my docking diary, ta před časem dávala na IGTV docela obsáhlé video s návodem jak na to, takový ty praktický rady jak zavádět a podobně.

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 23.09.18 10:40

@Ntasha mam taky merula a jednou se mi to take stalo, jedna se o spatne zavedeni, nic vic, chce to trenovat, mozna jsi ho mela prilis natlaceny na cipku :think:

Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 23.09.18 11:09

Pokud ti protékal a bolel, tak to vypadá na špatné zavedení.

Hoa Mai
Kelišová 5789 příspěvků 21 inzerátů 23.09.18 11:31

@Ntasha Souhlasím s tím, co psaly holky výše. Já mám sice jiný kalíšek, ale tohle se mi stávalo taky při špatném zavedení. Někdy se to prostě nepovede, ale to si brzo nacvičíš. Já jsem s kalíškem velmi spokojená.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 11:35

Mela jsi ho tam blbe dany. Merula je zrovna doceka velka a tezka na zavadeni. Neni moc pro zacatecniky a chce to s ni hodne cviku.

Ntasha
Nováček 6 příspěvků 23.09.18 11:40

@Pajka89 to kdybych věděla tal bych si pořídila jiný :D no co jiného mi zbývá než trénovat a trénovat
Jinak děkuji všem za rady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >