Reklama

Problém s menstruačním kalíškem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ntasha
Nováček 6 příspěvků 23.09.18 10:31
Problém s menstruačním kalíškem

Zdravím všechny, nedávno jsem si koupila kalíšek a rozhodla jsem se ho zkusit. Včera jsem ho zkusila poprvé a bez problému, žádné bolesti a neprotíkal. Dneska jsem ho tedy zkusila znovu anastoupily extrémní bolesti, kalíšek mi byl nepříjemný a protíkal i když nebyl plný, když jsem ho vyndala a vzala si klasicky mořskou houbu tak se vše vrátilo do normálu :nevim: má někdo podobné zkušenosti? Chtěla jsem na něj přejít z mořské houby protože je ekonomický i ekologický ale takhle nevim :nevim:
Pouze podotýkám že s ním ještě úplně neumím jestli to nemůže být tím :roll:
Ps: kalíšek mám Merula cup

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6875 příspěvků 23.09.18 10:35

Pokud máš instagram, tak si najdi profil my docking diary, ta před časem dávala na IGTV docela obsáhlé video s návodem jak na to, takový ty praktický rady jak zavádět a podobně.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 7106 příspěvků 36 inzerátů 23.09.18 10:40

@Ntasha mam taky merula a jednou se mi to take stalo, jedna se o spatne zavedeni, nic vic, chce to trenovat, mozna jsi ho mela prilis natlaceny na cipku :think:

Sany80s
Kelišová 6452 příspěvků 23.09.18 11:09

Pokud ti protékal a bolel, tak to vypadá na špatné zavedení.

Hoa Mai
Kelišová 5650 příspěvků 16 inzerátů 23.09.18 11:31

@Ntasha Souhlasím s tím, co psaly holky výše. Já mám sice jiný kalíšek, ale tohle se mi stávalo taky při špatném zavedení. Někdy se to prostě nepovede, ale to si brzo nacvičíš. Já jsem s kalíškem velmi spokojená.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 11:35

Mela jsi ho tam blbe dany. Merula je zrovna doceka velka a tezka na zavadeni. Neni moc pro zacatecniky a chce to s ni hodne cviku.

Ntasha
Nováček 6 příspěvků 23.09.18 11:40

@Pajka89 to kdybych věděla tal bych si pořídila jiný :D no co jiného mi zbývá než trénovat a trénovat
Jinak děkuji všem za rady

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >