Čím podpořit menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ughg
Povídálka 32 příspěvků 26.09.18 11:50
Čím podpořit menstruaci?

Ahoj holky, jdu k vám pro radu.
Věc se má tak že mi bylo diagnostikováno PCO, antikoncepci nemůžu ze zdravotních důvodů brát (trombofilní stav) a ani nechci, po Dupfastonu mi bylo blbě, Utrogestan mě příšerně uspává a drmek pomohl tak na první dva cykly. Normálně mi dlouhé cykly až tak nevadí, ale dnes jsem 70DCO. Už dva týdny jsem nafouklá, brečim i u reklamy na toaletní papír a MS pořád nikde. Těhotná nejsem, horká vana nepomáhá. Vyvolávačku nechávám, až jako poslední řešení.
Máte někdo „zaručený recept“, který vám pomáhá?
Díky :)

Reakce:
LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 11:58

Mě vždy pomohla nějaká těžší práce.

Tableta
Závislačka 4132 příspěvků 26.09.18 12:14

Jóga zaměřená na lymfatický systém.

kve-tinka
Závislačka 4457 příspěvků 6 inzerátů 26.09.18 12:18

já ted užívám Gynex kapky, jedu 8.den …

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 245 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 12:28

U mě zabral vždy kontryhelový čaj. Jinak menstruaci s PCO mi nastartovalo až první těhotenství.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >