Reklama

Čím podpořit menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ughg
Povídálka 19 příspěvků 26.09.18 11:50
Čím podpořit menstruaci?

Ahoj holky, jdu k vám pro radu.
Věc se má tak že mi bylo diagnostikováno PCO, antikoncepci nemůžu ze zdravotních důvodů brát (trombofilní stav) a ani nechci, po Dupfastonu mi bylo blbě, Utrogestan mě příšerně uspává a drmek pomohl tak na první dva cykly. Normálně mi dlouhé cykly až tak nevadí, ale dnes jsem 70DCO. Už dva týdny jsem nafouklá, brečim i u reklamy na toaletní papír a MS pořád nikde. Těhotná nejsem, horká vana nepomáhá. Vyvolávačku nechávám, až jako poslední řešení.
Máte někdo „zaručený recept“, který vám pomáhá?
Díky :)

Reklama

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3332 příspěvků 4 inzeráty 26.09.18 11:58

Mě vždy pomohla nějaká těžší práce.

Tableta
Závislačka 4006 příspěvků 26.09.18 12:14

Jóga zaměřená na lymfatický systém.

kve-tinka
Závislačka 4360 příspěvků 7 inzerátů 26.09.18 12:18

já ted užívám Gynex kapky, jedu 8.den …

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 26.09.18 12:28

U mě zabral vždy kontryhelový čaj. Jinak menstruaci s PCO mi nastartovalo až první těhotenství.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >