Výtok a bolest břicha jako při MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 21:40
Vytok a bolest břicha jako při ms

Ahoj holky jsem zoufala uz :(, bude to necelý rok co mám nepravidelnou MS po celou dobu vlastně pořád vyvolavana.. u dr sem byla každý měsíc a nejdřív nic pořád injekce, přešla jsem k její kolegyni a zjistila mi cystu a ze neovoluji..Tak mi doporučila indonal woman který sem užívala 3 měsíce, minulý měsíc jsem dostala 5.8.Ms taky ale vyvolanou ale dostala jsem ji po té na kontrole cysta praskla a byla prý ovulace jenže od té doby se MS zase nedostavila :think: nechápu proč když prej vše bylo v pořádku.. volala jsem a ze si mám přijít pro injekci a to jsem nešla protože jje to zase umělé vyvolané ale žádná snaha od dr…takže jsem ji úplně změnila ale jdu až 11.října.. test jsem delala asi týden po zpozdeni a byl negativni, jenže mě posledních 14 dní bolí pořád břicho jako při MS, druhý den mám hnědý řidší výtok a bolí břicho nevíte někdo co to může být? Moc děkuji za každou radu a jestli s tím někdo má nebo měl zkušenost.. :mavam: :mavam:

Reakce:
MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 26.09.18 22:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem zoufala uz :(, bude to necelý rok co mám nepravidelnou MS po celou dobu vlastně pořád vyvolavana.. u dr sem byla každý měsíc a nejdřív nic pořád injekce, přešla jsem k její kolegyni a zjistila mi cystu a ze neovoluji..Tak mi doporučila indonal woman který sem užívala 3 měsíce, minulý měsíc jsem dostala 5.8.Ms taky ale vyvolanou ale dostala jsem ji po té na kontrole cysta praskla a byla prý ovulace jenže od té doby se MS zase nedostavila :think: nechápu proč když prej vše bylo v pořádku.. volala jsem a ze si mám přijít pro injekci a to jsem nešla protože jje to zase umělé vyvolané ale žádná snaha od dr…takže jsem ji úplně změnila ale jdu až 11.října.. test jsem delala asi týden po zpozdeni a byl negativni, jenže mě posledních 14 dní bolí pořád břicho jako při MS, druhý den mám hnědý řidší výtok a bolí břicho nevíte někdo co to může být? Moc děkuji za každou radu a jestli s tím někdo má nebo měl zkušenost.. :mavam: :mavam:

Test bych zopakovala a pokud negativní zavolala bych doktorce,že mám problémy jestli můžeš přijít dřív ;)

Anonym131012
Stálice 74 příspěvků 26.09.18 22:11

@MisulkaP myslíte že by to mohlo být i těhotenství kromě bolení břicha žádné příznaky nepociťují …ale zkusím.. k dr to jde až 11 protože přecházím k jiné tak proto tak pozdě… :nevim:

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 26.09.18 23:35

Zkusila bys třeba tradiční čínskou medicínu? Třeba by to pomohla. Jestli jsi z Prahe, mohu doporučit Inspiritu v Kobylisých - mají dobré reference.

Anonym131012
Stálice 74 příspěvků 27.09.18 13:06

@mgdln co to ta čínská medicina je ?

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 13:09

no tak co čekáš, že doktorka vymyslí? oni ty naši doktoři toho moc vymyslet neumí. nemáš ms, tak ti dají injekci s hormonama, nechceš injekci, můžeš hormony zobat. no a nebo to můžeš začít řešit jinak, alternativně a dát své vyčerpané tělo dokupy.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 27.09.18 21:47
@Anonym131012 píše:
@mgdln co to ta čínská medicina je ?

Cca 5tisíc let léčení pomocí bylin, akupunktury, masáží tuina, dietetiky a energetických cvičení čchi kung.
Na člověka nahlíží komplexně, léčí příčinu ne následek nemoci.

Zkus najít na netu … tradiční čínská medicína :nevim:

Anonym131012
Stálice 74 příspěvků 28.09.18 17:09

@mgdln díky moc naštěstí se včera Ms dostavila :nevim:

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 28.09.18 19:49
@Anonym131012 píše:
@mgdln díky moc naštěstí se včera Ms dostavila :nevim:

Ale pokud by jsi chtěla poladit celý organismus, aby jsi mohla fungovat dlouho a zcela v pořádku, klidně ti TČM mohu doporučit.
A psychika je také velmi důležitá. Takže zachovat klid, hodně spát, dobře jíst, nějaký ten pohyb, samé dobré myšlenky a hlavně se mít ráda taková jaká jsi, neboť jsi určitě skvělá ženská. :palec:

Anonym131012
Stálice 74 příspěvků 01.10.18 01:05

@mgdln děkuji moc za povzbuzení a motivaci :hug: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >